Domů » Range Rover Velar 2022

Range Rover Velar 2022

Napsal admin

Range Rover Velar rv:2022

Velmi britský a skutečný terénní talent – Range Rover Velar je jedním z nejneobvyklejších vozů v modelové řadě Range Rover, přesto 4,80 metru dlouhé SUV zůstává věrné hodnotám značky tradiční britské značky.

Kromě konkurentů, Audi Q7, BMW X5 nebo Volvo XC90, vypadá Range Rover Velar jako jedno z těchto zvednutých kombi s terénním přístupem. V terénu se mu však Audi A6 Allroad nebo Volvo V60 Cross Country nemohou vyrovnat. Se vzduchovým odpružením a terénním systémem Terrain Response je ve Veláru více.

V každodenním životě toto terénní vozidlo obvykle vidí silnici, pro kterou je vhodnější svou skrčením než ostatní modely Range Rover a Land Rover, s výjimkou kompaktnějšího Evoque. Díky tomu je Velar, pod jehož kapotou pracují motory o výkonu až 550 koní, dynamický mezi SUV Range Rover. Více než dvě tuny hmotnosti stále stojí v cestě této dynamice, která je dobře skryta relativně přímým řízením a sportovní polohou.

Velar také prolamuje novou půdu v interiéru. Již u vchodu Selar natahuje kliky dveří elektricky vyženuté ze dveří a zasouvající se rychlostí 8 km/h směrem ke své posádce. Při uvedení na trh ožívají dva digitální ovládací panely na Volantu a dva dotykové displeje na středové konzole. Otočné ovládání 8stupňové automatické převodovky elegantně vychází ze středové konzoly. Z hlediska provozu však futuristický kokpit nenabízí pouze výhody.

Ovládání dotykové obrazovky Touch Pro Duo vyžaduje určité seznámení a relativně ploché obrazovky se někdy odrážejí tak silně na slunečním světle, že některé displeje lze jen stěží číst.

Jízdní komfort je vždy vznešený, atmosféra a zpracování jsou důstojné. Akusticky je Velar tichý pedál. Sotva něco lze slyšet o motoru v testu, ve kterém 275 koní 3,0-litrový diesel pracuje pod kapotou. 8stupňová automatická převodovka ovládá řazení velmi dobře a Velar se pohodlně rozjíždí. Uvnitř nabízí méně prostoru než Range Rover Sport, ale stále je ho dost.

To vše dělá z Velaru, který má také prostorný zavazadlový prostor, ideální cestovní vůz. A nejen to. S tažnou kapacitou až 2,5 tuny je elegantní SUV vhodné i pro vlek pro koňské přívěsy nebo vlastní loď na přívěsu.

Co je dobré vědět při objednávce, jaké motory jsou v nabídce pro Range Rover Velar a jak je to o vybavení a bezpečnosti v nejextravagantnějším modelu Range Rover, můžete si přečíst více o této podrobné nákupní radě.

Rozměry a rozměry
Délka 4.80 metrů
Šířka 1.93 metrů
Výška 1.69 metrů
Objem kufru 673 až 1 731 litrů
Dveře 5
Koukol 1 874 až 2 160 kilogramů
Užitečné zatížení 450 až 626 kilogramů
Přípustná celková hmotnost 2 490 až 2 610 kilogramů
Přípustná tažná kapacita
nebrzděná / brzděná 750 kilogramů / 2 400 až 2 500 kilogramů
Land Rover Range Rover Velar barvy

You may also like

Zanechat komentář