Range Rover Crash test 2022

0
7

Range Rover – Crash test rv:2022

Nový Range Rover a Range Rover Sport získaly v nejnovějších nárazových testech Euro NCAP pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti. Nové modely jsou nejnovější z dlouhé řady Range Roverů, které získaly pětihvězdičkové hodnocení podle přísných bezpečnostních protokolů Euro NCAP zavedených v roce 2009, počínaje Evoque v roce 2011.

Oba modely jsou založeny na nové flexibilní modulární podélné architektuře ze smíšených kovů, která poskytuje základ pro sadu asistenčních technologií pro řidiče. Nový Range Rover, který je k dispozici se čtyřmi, pěti a sedmimístnými konfiguracemi, je až o 50 procent tužší než jeho předchůdce, zatímco Range Rover Sport je o 35 procent tužší než dříve.

Nový Range Rover získal 87 procent za ochranu dětských cestujících a 72 procent za zranitelné účastníky silničního provozu, zatímco Range Rover Sport dosáhl 85 procent za ochranu dospělých cestujících. Obě SUV získala 82 procent za Safety Assist.

Tyto vynikající výsledky Euro NCAP jsou přímým výsledkem tvrdé práce a odborných znalostí, které se týkají navrhování, konstrukce a výroby vozidel, která spojují bezpečnost, schopnosti a luxus za více než pět desetiletí. Naše silná architektura karoserie MLA-Flex ze smíšeného kovu poskytuje pevné základy pro sadu špičkových aktivních bezpečnostních systémů, které společně pracují v harmonii při ochraně cestujících a ostatních účastníků silničního provozu. Tyto Range Rovery jsou technologickým triumfem.

Kromě aktivních bezpečnostních systémů využívají nový Range Rover a Range Rover Sport technologie, jejichž cílem je zlepšit pozornost řidiče a snížit možnost rozptylování.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here