Domů » Mitsubishi Outlander 2023

Mitsubishi Outlander 2023

Napsal admin

Mitsubishi Outlander rv:2023

Mitsubishi Outlander 2023 bude mít vyvolávací cenu zhruba 27 000 USD. Očekáváme, že nadcházející Outlander PHEV začne zhruba o 10 000 $ výše.

Nejnovější novinkou pro kompaktní SUV Mitsubishi Outlander pro rok 2023 po kompletním přepracování v loňském roce je příchod nové plug-in hybridní varianty (PHEV).

Právě teď víme, že Outlander PHEV bude sdílet stejný elegantní exteriér a téměř luxusní prostředí kabiny a bude nadále nabízet třetí řadu sedadel vzadu. To je správné – můžete mít dojezd svého SUV s čistě elektrickým pohonem a vmáčknout dva malé pasažéry na zadní sedadla, čímž se celková kapacita cestujících zvýší na sedm.

Volkswagen Tiguan a Kia Sorento patří mezi velmi málo podobně velkých SUV, které poskytují třetí řadu sedadel. V Tiguanu jste však omezeni na to, že je máte pouze ve formátu FWD.

S elektromotorem na přední a zadní nápravě bude Outlander PHEV standardně dodáván ve formátu s pohonem všech kol (AWD) a bude mít elektrický dojezd 48 kilometrů. Další podrobnosti budou brzy zveřejněny.

Pokud jde o zbytek modelové řady Outlander, jeho nedávná přeměna proměnila toto SUV Mitsubishi z toho, že je také oblíbené ve srovnání s konkurenty, jako jsou Honda CR-V a Toyota RAV4, na svěží a odvážně vypadající volbu v jednom z nejžhavějších segmentů automobilového světa.

Po zvětšení délky, šířky a rozvoru nabízí nový Outlander více prostoru v kabině než jeho zastaralý předchůdce. Design palubní desky a ozdobné materiály použité v celém interiéru jsou také výrazným zlepšením oproti předchozímu modelu.

Outlander, založený na platformě používané v aktuálním Nissanu Rogue, sdílí také čtyřválcový motor Nissan a bezestupňovou automatickou převodovku (CVT). 181 koňských sil je v pořádku pro každodenní jízdu, pokud neočekáváte.

You may also like

Zanechat komentář