Chevrolet Equinox EV 2024

0
36

Nový Chevrolet Equinox EV rv:2024 – úžasný elektrický crossover SUV Designové specifikace a jízdní vlastnosti.

Nápor elektromobilů General Motors pokračuje čtvrtečním příchodem Chevrolet Equinox EV 2024. Equinox EV, umístěný pod nedávno odhaleným Blazer EV, nabídne dvě velikosti baterie a odhadovaný dojezd až 483 kilometrů. Kromě toho Chevy říká, že Equinox EV bude mít počáteční cenu kolem 30 000 $.

Equinox EV bude jezdit na platformě Ultium od GM, ale Chevy zatím neodhaluje příliš mnoho dalších detailů. Společnost uvádí, že budou k dispozici dvě velikosti baterií, z nichž větší by měla být sdílena s Blazer EV. Standardní nastavení s pohonem předních kol poskytne výkon 210 koní, zatímco konfigurace s dvoumotorovým pohonem všech kol nabídne 290 koní. Poznámka: Menší i větší baterie budou k dispozici s pohonem předních kol, ale Chevy říká, že pouze základní model bude mít menší baterii.

Chevy říká, že Equinox EV bude standardně dodáván s 11,5 kilowattovou AC nabíječkou (pro zástrčky úrovně 2), která může přidat až 55 kilometrů za hodinu. Plně nabitý Equinox 3RS má k dispozici 19,2 kW nabíječku úrovně 2, která může přidat 83 kilometru dojezdu za hodinu. Celkově budou mít všechny Equinox EV maximální rychlost stejnosměrného rychlého nabíjení 150 kW a Chevy říká, že je to dostatečně výkonné, aby přidalo 113 kilometrů dojezdu za pouhých 10 minut.

Celkový vzhled Equinox EV. Štíhlé světelné prvky spolupracují s aerodynamickým tvarem a Chevy říká, že výbavy LT a RS mají dát Equinoxu dvě odlišné osobnosti. Chevy však potvrdil, že zatímco rozměry kol se budou u modelů LT a RS lišit, naladění odpružení bude stejné, takže radikálně odlišné chování na silnici nečekejte. Základní Equinox EV bude mít 19palcová kola, ale ve vyšších výbavách jsou k dispozici 20palcové a 21palcové varianty.

Když se přesuneme dovnitř, interiér Equinox EV vypadá jako ostatní nedávné produkty Chevy a můžeme vidět, že bude nabízen digitální displej tachometru, i když jen možná pouze u dražších modelů. Chevy říká, že nový 17,7palcový dotykový displej je volitelný, stejně jako vychytávky jako vyhřívaná přední a zadní sedadla, vyhřívaný volant a hands-free, zadní výklopné dveře. Se sklopenými zadními sedadly nabízí Equinox EV 1611 litrů nákladového prostoru.

Pravděpodobně nejlepší funkcí dostupnou na Equinox EV je vynikající technologie GM Super Cruise handsfree asistenční služby řidiče, která je použitelná na více než 650 000 kilometrů předem zmapovaných silnic v USA a Kanadě. Super Cruise bohužel není standardní výbavou, ale každý Equinox EV přichází s varováním před čelní srážkou, asistentem pro jízdu v jízdním pruhu, varováním před opuštěním jízdního pruhu, sledováním mrtvého úhlu, upozorněním na zadní příčný provoz, zadním parkovacím asistentem a dalšími.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here