Mitsubishi ASX 2023

0
23

Nové Mitsubishi ASX 2023 odhaleno!

Mitsubishi ASX 2023 má v Evropě premiéru jako kompaktní crossover nabízející varianty ICE, hybrid a PHEV. Prodej začne v březnu 2023.

ASX má silně tvarovaný vnější styl. Vpředu má maska ​​chladiče vozidla lem ve tvaru držáku a světlomety mají komplikovaný tvar s háčkovitými světlomety pod hlavními světlomety. Crossover je k dispozici v šesti barvách a obložení vyšších úrovní jsou k dispozici s černou střechou.

V závislosti na úrovni výbavy může kabina ASX vypadat velmi odlišně. Základní model má analogový sdružený přístroj s 4,2palcovým displejem. K dispozici je také 7,0palcový digitální přístrojový displej nebo 10,25palcová verze pro vrcholný model.

Stejně jako design exteriéru zkopírovalo Mitsubishi možnosti motoru Renault, které budou příznivcům francouzského vozu známé. Nabídku otevírá 1,0litrový tříválcový motor o výkonu 90 k (67 kW/91 k).

Dále je tu 1,3litrový přeplňovaný motor, který je k dispozici se dvěma výkonovými výstupy a je vybaven 12voltovou mild-hybridní technologií. Pohonné ústrojí je nabízeno s výkonem 138 k (103 kW/140 k) a šestistupňovou manuální převodovkou nebo se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou a výkonem 155 k (116 kW/158 k).

ASX pro ro 2023 také přichází se sadou pokročilých bezpečnostních prvků. Patří mezi ně standardní systém varování před nárazem zezadu s asistentem nouzového brzdění a detekcí chodců a cyklistů, kromě aktivního hlídání jízdního pruhu a rozpoznávání dopravních značek. K dispozici je také asistent mrtvého úhlu, aktivní sledování jízdních pruhů, upozornění na rychlost, adaptivní tempomat a asistent dálkových světel.

Modely s nejvyšší výbavou jsou také k dispozici s MI-PILOT, který kombinuje adaptivní tempomat a aktivní centrování jízdních pruhů, aby převzal některé jízdní funkce, když jste na silnici.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here