Domů » Chevrolet Colorado 2023

Chevrolet Colorado 2023

Napsal admin

Chevrolet Colorado rv:2023

Nový Chevrolet Colorado
Spolu s novým designem exteriéru a proporcemi představuje Colorado 2023 zcela nový interiér, který spojuje kultivovanost a funkčnost s odolností a pohodlím připraveným na práci. V celé řadě Colorado pro rok 2023 jsou nyní pro zákazníky k dispozici čtyři jedinečné možnosti vybavení interiéru.

Špičkový standardní barevný dotykový displej infotainmentu s úhlopříčkou 11,3 palce1 je středobodem kabiny a je doprovázen prvním standardním plně digitálním barevným displejem přístrojů s úhlopříčkou 8 palců v segmentu, přičemž oba lze přizpůsobit. Čtyři nové možnosti interiéru zahrnují sportovní kulaté vnější výdechy, obalené a šité chrániče kolen na dveřích a středové konzole u vybraných modelů a dobrodružnější kontrastní prošívání u vybraných modelů.

„Navrhli jsme navrhnout Colorado jako odolný, svalnatý a schopný nákladní vůz střední třídy, o kterém si myslíme, že se prosadil zejména v široké výbavě ZR2 s agresivním štítem chladiče.“ řekl Phil Zak, výkonný ředitel designu. „Ve všech výbavách se přítomnost a postoj exteriéru odráží v interiéru, který je navržen kolem velké středové obrazovky.“

S ohledem na úspěch současné generace má Colorado 2023 k dispozici značný počet silničních i terénních doplňků pro jakoukoli výbavu. Ve snaze umožnit každému zákazníkovi postavit si svůj off-roadový nákladní vůz snů se portfolio off-roadového příslušenství oproti předchozím modelovým rokům více než zdvojnásobilo.

VÝKONNÝ, NOVÝ TURBO MOTOR 2,7L

Motor 2,7 l Turbo, osvědčený v plnohodnotném modelu Silverado, je pro Colorado novinkou a pohání všech pět modelů se třemi odlišnými variantami výkonu, které přesahují výkon současného modelu.

Motor obdrží v modelovém roce 2023 několik vylepšení, která pomohou optimalizovat výkon a kultivovanost. Patří mezi ně tužší odlitek bloku válců a o 30 % tužší klikový hřídel, které doplňují plně kovaný spodní konec a také materiály používané u dieselových motorů, aby zajistily odolnost, kterou zákazníci očekávají.

Tento jediný pokročilý motor poskytuje vyšší výkon a točivý moment než předchozí tři nabízené motory. Nový základní motor 2,7 l Turbo například nabízí o 18 % vyšší výkon a o 36 % vyšší točivý moment než aktuální základní motor Colorada. Kromě toho verze s vyšším výkonem řady 2,7 ​​l motorů produkují více koňských sil a točivého momentu než současné modely dostupné 3,6 l V-6 a 2,8 l turbodieselové motory.

Osmistupňová automatická převodovka druhé generace doplňuje nový motor s vylepšeními navrženými tak, aby nabízely hladší řazení a rychlejší podřazování pro pocit většího pohodlí a výkonu na vyžádání. Vyniká také v mobilitě při nízkých rychlostech, zejména v terénu.

VYLEPŠENÝ VÝKON

Řada Colorado pro rok 2023 přichází přepracovaná se třemi odlišnými nastaveními podvozku, aby podporovala každodenní úkoly a dobrodružství v terénu, aniž by byla obětována terénní schopnost nebo pohodlí na silnici:

Standardní: výbava WT, LT a Z71
2palcový továrně zvednutý, ultraširoký postoj: Trail Boss
Vysoce výkonný 3palcový továrně instalovaný zvedací a široký postoj: ZR2
„Nové Colorado umožňuje životní styl,“ řekl Nicholas Katcherian, hlavní inženýr vozu. „Vzhledem k tomu, že outdoorové aktivity jsou velkou součástí životního stylu našich zákazníků v Coloradu, učinili jsme nákladní vůz ještě schopnějším, aby je podporoval – od rozšířené funkčnosti lůžka až po komplexní vylepšení výkonu, která jim pomohou dostat se dál.“

Všechny modely jsou postaveny na novém podvozku, který dává modelu Colorado 2023 o 3,1 palce delší rozvor než současný model Crew Cab/krátká skříň. Zkrácený přední převis, který přispívá k agresivnějšímu postoji, také výrazně zlepšuje nájezdový úhel kamionu.

Trail Boss je vybaven 2palcovým zvednutým odpružením a širokým podvozkem, který poskytuje větší světlou výšku a o 3 palce širší přední rozchod než WT a LT pro lepší jízdní schopnosti v terénu. ZR2 je nejschopnější ze všech, s vysoce výkonným 3palcovým zvednutým odpružením a modernizovanými tlumiči Multimatic DSSV.

You may also like

Zanechat komentář