Chevrolet Colorado 2023

0
111

Chevrolet Colorado rv:2023

Chevrolet Colorado 2023 se zvětšuje díky zcela novému a širšímu vnějšímu designu a výrazně vylepšenému interiéru.

Chevy přidal pro Colorado 2023 úroveň výbavy Trail Boss, ale zavazadlový prostor dostaly dříve nabízené vznětové pohonné jednotky střední velikosti V-6 a Duramax, nahrazené přeplňovaným 2,7litrovým řadovým čtyřválcem Silverado 1500 s výkonem od 231 do 310 koní s točivým momentem 430 liber-stop.

Chevy zefektivnil většinu své konfigurovatelnosti pro rok 2023 Colorado na základě popularity nákladního vozu předchozí generace a nabízí tuto novou jednotku výhradně jako čtyřdveřovou kabinu pro posádku s kratší skříní o rozměrech pět stop a dva palce. Od základní výbavy Work Truck (WT) až po prachobitý terénní vůz ZR2 se Chevy rozhodl nabídnout to, co většina lidí chce, i když to znamená, že některým lidem poskytne více, než potřebují, a upustí od volitelných doplňků s krátkou kabinou a dlouhým lůžkem. .

Přepracovaný interiér je dalším zásadním vylepšením oproti odcházejícímu pickupu. Každé Colorado je vybaveno velkou 11,3palcovou obrazovkou infotainmentu s bezdrátovým připojením Android Auto a Apple CarPlay. Toto je největší obrazovka v segmentu menších nákladních vozidel – alespoň do doby, než se koncem tohoto roku začne prodávat nadcházející Ranger 2023 s dostupnou 12,1palcovou obrazovkou.

Ceny by měly být oznámeny koncem tohoto roku a do té doby očekáváme, že se posadíme za volant jednoho. Nadále jej budou stavět lidé z montážního závodu GM Wentzille v Missouri, přičemž výroba bude zahájena někdy v první polovině roku 2023.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here