Mitsubishi Montero Sport 2023

0
235

Mitsubishi Montero Sport rv:2023

Nové Mitsubishi Montero Sport 2023 – Úžasné specifikace SUV Náhled

Po rozšíření sestavy pro aktuální sezónu si nemyslíme, že Mitsubishi Montero Sport pro rok 2023 přinese nějakou zásadní změnu. Společnost připravuje novou verzi. Příští rok bychom mohli být svědky návratu odznaku Pajero. Vše jsou však jen fámy a my se zaměříme na menší verzi Sport.

Změny pro rok 2022 YM zvýšily cenu celé sestavy, a to je hlavní nevýhoda faceliftu. Montero Sport není k dispozici po celém světě a je nejoblíbenější v Austrálii a tichomořské Asii. Na některých trzích jej najdete u prodejců pod názvem Montero Sport.

Mitsubishi Montero Sport 2023 je velkým přáním amerických fanoušků. Univerzálnost a terénní schopnosti malého SUV jsou neuvěřitelné. Je však nepravděpodobné, že se jeho vydání zde v příštích několika sezónách dočkáme. Mitsubishi odvádí v Severní Americe skvělou práci a expanze je logickým krokem. Jedním z potenciálních vylepšení sestavy je rozhodně SUV Pajero.

Pod kapotou Mitsubishi Montero Sport z roku 2023 se ukrývá 2,4litrový turbodiesel s výkonem 133 kW (180 koní) a točivým momentem 430 Nm (315 lb-ft). Osmistupňová automatická převodovka posílá výkon do všech čtyř zatáček. Společnost nasazuje systém Super-Select II pro trvalý pohon 4×4. Stále existují režimy pro výběr, zda chcete přepínač vysokého nebo nízkého stupně. U nižších úrovní je volitelný také pohon zadních kol.

Bohužel, pokud Mitsubishi plánuje přivézt Montero Sport do USA, dieselový motor se pravděpodobně nestane. Dojezd tohoto SUV je výjimečný, ale emise překračují limity stanovené EPA. Jen pro pořádek, vozidlo spotřebuje 8 litrů nafty na 100 km. V přepočtu na míle na galon je to 29 mpg.

Zde je to, co Mitsubishi Montero Sport 2023 přináší prostřednictvím svých úrovní výbavy. Bezpečnost je rozhodně vrcholem SUV. Získal nejvyšší hodnocení od ANCAP. Balíček obsahuje nouzové brzdění, adaptivní tempomat, zadní kameru a parkovací senzory. Věci jako sledování mrtvého úhlu a 360stupňová kamera jsou volitelné nebo dostupné ve vyšších výbavách.

Součástí standardního balíčku je také 8palcová obrazovka infotainmentu, podpora Apple CarPlay a Android Auto, elektronická parkovací brzda, bezklíčový vstup a startování a LED světla. Kůže je potažena volantem a řadicí pákou. Zvukový systém rozhodně není vrcholem základního modelu. Dvouřadé uspořádání se ve vyšších výbavách změní na třířadé. Modely střední třídy navíc přidávají automatické světlomety, stěrače s dešťovým senzorem, elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru, zónovou klimatizaci a další reproduktory pro audio systém. Balíček Deluxe je upscale upgrade vhodný pro vyšší úrovně výbavy.

Přesto tyto verze naplní Mitsubishi Montero Sport 2023 těmi nejpokročilejšími technologiemi. Zde je standardem sledování mrtvého úhlu, kamerový systém a vyhřívaná přední sedadla s elektrickým nastavením. Speciální model GSR umocňuje vzhled tmavými 18palcovými litými koly a kontrastní střechou, černými nárazníky a ozdobnými lištami světlometů a unikátní mřížkou chladiče.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here