Mercedes-Benz GLC Coupe 2023

0
857

Mercedes-Benz GLC Coupe rv:2023

Nový Mercedes-Benz GLC 2023 byl oficiálně představen s novou 2. generací (nebo 3. generací, pokud se počítá od modelu GLK). Prozatím byl představen pouze model SUV, který obdržel interní index X254.

Ale pro staré GLC Mercedes nabízel dva modely: X253 SUV a kupé SUV s karosářskou variantou C253, známou jako Mercedes GLC Coupe. To znamená, že u nové generace očekáváme i verzi Coupe s indexem C254.
A podle posledních spyshotů je tento model téměř hotový a přichází letos. Měl by být představen později v roce 2022, ale samozřejmě jako model 2023, aby konkuroval BMW X4 a Audi Q5 Coupe.

Stejně jako u předchozí generace je hlavní změnou exteriéru ve srovnání s modelem SUV výrazně zkosená střecha. Další rozdíly jsou:

  • integrovaný zadní spoiler,
  • štíhlejší LED zadní světla,
  • a můžeme očekávat jiný rozměr kol pro zadní nápravu.

Co se týče interiéru, jedinou změnou by měl být omezený prostor nad hlavou pro cestující vzadu a o něco menší zavazadelník.

Podívejte se také, jak by mohlo vypadat GLC Coupe 2023 C254 s různými barevnými možnostmi, a zanechte nám prosím komentář, abyste věděli, která barva vám nejlépe vyhovuje. Pak můžeme vizuálně porovnat varianty SUV a Coupe.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here