Domů » Volkswagen Multivan T7 eHybrid 2023

Volkswagen Multivan T7 eHybrid 2023

Napsal admin

Volkswagen Multivan T7 eHybrid rv:2023

Co je nového?

Nový Multivan je všestranný vůz, který se hravým způsobem přizpůsobí rodinám. Exteriér a interiér byly zcela přehodnoceny. Multifunkční, vhodná pro každodenní použití a stejně cenná jako kdykoli předtím, sedmá generace nyní nabízí ještě více digitálních funkcí, inovativní mobilní online služby na vysoké úrovni a inteligentní asistenční systémy. Nový Multivan také stanovuje nové standardy, pokud jde o jízdní komfort a design – a nabízí tak mnoho z toho, co bylo dříve k dispozici pouze v luxusních vozidlech. To vše z něj činí oblíbené místo setkávání pro celou rodinu.

Vizuálně nový Multivan se svým jasným, nadčasovým tvarem navazuje na své předky – ale reinterpretuje klasický design. Vpředu jsou dvě IQ. Světlo – LED matrix světlomety a podsvícený chromovaný proužek. Skutečnými poutači jsou také na přání nápadná dvoubarevná barevná provedení a volitelná 19palcová kola z lehkých slitin, která jsou poprvé k dispozici. Novinka: 30barevné ambientní osvětlení. Ukazuje interiér ve zcela novém světle.

Jednou z velkých předností nového Multivanu jsou sklopná jednotlivá sedadla vzadu, která jsou o 25 procent lehčí a lze je rozšířit v několika jednoduchých krocích. Díky nim lze nyní některá uspořádání sedadel realizovat ještě rychleji. Zda s multifunkčním stolem uprostřed, se všemi sedadly ve směru jízdy nebo se odstraněnými vnějšími sedadly pro přepravu elektrokol – stačí pár jednoduchých kroků k navržení interiéru ve vašem zájmu. Další zajímavost: poprvé lze vyhřívat vnější sedadla v prostoru pro cestující – takže děti mají v chladných zimních dnech také příjemné teplo.

V novém Multivanu můžete cestovat stejně pohodlně ve městě jako na dálnici. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro krátkou (4,98 m) nebo dlouhou verzi (5,18 m). Oba modely jsou dostatečně nízké pro běžné parkovací garáže, ale uvnitř dostatečně vysoké pro uvolněné prázdninové výlety. Absolutní novinkou je 1,83 m2 velká panoramatická skleněná střecha. S ním se výška prostoru pro cestující zvyšuje o dalších 34 mm. Nakládání a nástup na palubu jsou nyní ještě jednodušší. Oboje elektrické posuvné dveře stejně jako elektrická víka zavazadlového prostoru můžete jej otevřít gestem nohy – aniž byste museli vyndat klíč z kapsy. „Keyless Advanced“ a „Easy-Open“

Nejlepší skóre pro nový Multivan v testu NCAP
Pět hvězdiček. Nový Multivan dosáhl nejlepších známek v renomovaném bezpečnostním testu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme). Rodinná a firemní dodávka přesvědčila inspektory výborným hodnocením, zejména v oblasti ochrany dospělých cestujících, bezpečnosti dětí a prevence nehod díky komplexnímu vybavení moderními asistenčními systémy.

You may also like

Zanechat komentář