Infiniti QX60 2022

0
32

Infiniti QX60 rv:2022

Zcela nový model 2022 INFINITI QX60 dorazí do showroomů v Severní Americe letos na podzim s velkorysým standardním vybavením, které doplní jeho krásný interiér a elegantní exteriér. Automobilka INFINITI QX60 pro rok 2022, je nabízená ve čtyřech dobře vybavených stupních, z nichž každá je k dispozici s inteligentním pohonem všech kol, začíná na 46 850 USD, jak nedávno oznámila.

Infiniti QX60 bylo zcela přepracováno a konečně přichází do své druhé generace pro modelový rok 2022. První generace, která existovala od roku 2014 s minimálními změnami. Po přestávce v roce 2021 přineslo Infiniti zpět své luxusní třířadé SUV s novou technologií, moderním designem, větším luxusem a spoustou pokročilých pomůcek pro řidiče.

Jedna věc, která se nezměnila, je osvědčený motor V6, je to přenos z předchozího modelu, ale nyní je spárován s novou devítistupňovou automatickou převodovkou namísto CVT. Hnací ústrojí poskytuje svižné zrychlení a spotřebu paliva na úrovni konkurence. Kromě určitého hluku ze silnice je kabina pohodlná a třetí řada je dostatečně velká i pro dospělé cestující.

Jak QX60 jezdí? Motor V6 modelu QX60 zní dobře, když sešlápnete plynový pedál, poskytuje hladký výkon. Na naší testovací dráze QX60 sprintoval z 0 na 100 km/h za 7,4 sekundy, čímž se pohodlně zařadil do středu třídy. Řazení z devítistupňového automatu je plynulé a při každodenní jízdě do značné míry nepostřehnutelné, ale převodovka umí pomalu podřazovat, když potřebujete trochu více akcelerovat. Ukončili jsme deaktivaci systému stop-start motoru kvůli jeho hrubému spouštění motoru na semaforech.

Ovládání není silnou stránkou QX60. V zatáčkách působí QX60 velký a těžký. Navíc je řízení odpojené a nedává vám dobrý pocit kontroly nad vozidlem. Soupeři jako Acura MDX a Audi Q7 jsou na řízení příjemnější.

Interiér nemá takovou kvalitu jako BMW nebo Mercedes, ale stále je působivý a na stejné úrovni jako Acura nebo Lexus. High-tech funkce a pokročilé pomůcky pro řidiče jsou tím, kde QX60 udělala v novém modelovém roce podstatný skok vpřed. Standardní funkce zahrnují 12,3palcový centrální dotykový displej, integraci Apple CarPlay (bezdrátové) a Android Auto (vyžaduje kabel), třízónovou automatickou klimatizaci, zmírnění čelní kolize a zadní automatické brzdění.

Systém Infiniti ProPilot Assist (nabízející řadu pokročilých pomůcek pro řidiče) je součástí standardní výbavy výbavy Luxe a během našeho testování fungoval dobře. K luxusnímu rodokmenu QX60 přispívají volitelné funkce, včetně head-up displeje, digitálního ukazatele, bezdrátového nabíjení smartphonu, masážních přístrojů sedadel a audio systému Bose se 17″ reproduktory.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here