Suzuki S-Cross 2022

0
164

Suzuki S-Cross rv:2022

Nové Suzuki S-Cross 2022 – Stylové kompaktní SUV.

Suzuki S-Cross si vysloužil velké uznání za svůj stylový design, kompaktní a snadno ovladatelné rozměry, dobré jízdní vlastnosti na silnici a také terénní schopnosti s volitelným systémem ALLGRIP Select 4×4. Nyní je nahrazen zcela novým modelem, který využívá dlouholeté zkušenosti Suzuki v oblasti balení vozidel nad svou třídu s flexibilitou, ještě vyšší úrovní bezpečnostní výbavy a nejnovějšími technologiemi, které splňují různorodé potřeby řidiče i cestujících.

S-Cross vyjadřuje stylové dědictví Suzuki SUV a nový model je výrazným prohlášením s odvážným a svalnatějším designem, který umocňuje jeho přítomnost většími a hranatějšími lemy kol a hladkými plynulými liniemi. Přední design zahrnuje zvýšenou linii kapoty, klavírní černou přední masku chladiče a nový design tří polohových světlometů LED, které pomáhají vykreslit vysoko položené těžiště. Toto téma pokračuje i na zádi většími sdruženými svítilnami, které se horizontálně integrují do zadního středového obložení, aby zdůraznily pocit šířky, kromě střešních ližin a integrovaného zadního spoileru. Tento zcela nový design je doplněn prostornějším a všestrannějším interiérem a ještě vyšším standardem a bezpečnostními specifikacemi než předchozí model.

Suzuki S-Cross se vyrábí v závodě Suzuki v Maďarsku, který také vyrábí modely Vitara pro evropské trhy a export obou vozidel do celého světa.

Nové Suzuki S-Cross má nyní ještě vyšší standardní specifikace než dříve a kompletní tabulka výbavy je uvedena na konci tohoto tiskového balíčku a na webových stránkách médií.

Standardní výbava Motion je komplexní a zahrnuje sedm airbagů, 17palcová lakovaná kola z lehké slitiny, tři charakteristické LED projektorové světlomety pro potkávací a dálková světla, konektivitu chytrého telefonu Apple CarPlay a Android Auto, rozpoznávání dopravních značek, sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat s rychlostí omezovač, bezklíčový vstup a startování, dvouzónová automatická klimatizace, vyhřívaná přední sedadla a přední a zadní parkovací senzory.

Přechod na Ultra přidává 17palcová leštěná litá kola, kožené čalounění sedadel, integrovanou palubní navigaci, panoramatické posuvné střešní okno a další bezpečnost a pohodlí řidiče s kamerou s 360 pohledy.

Nový S-Cross je k dispozici celkem v šesti různých odstínech, z nichž jeden je jednobarevný a pět je volitelných s metalickým povrchem.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here