MG 4 EV Revealed 2023

0
56

MG 4 EV Revealed rv:2023

Společnost MG Motor oznámila britské ceny pro zcela nový MG 4 EV, který popisuje jako „cenově dostupný kompaktní elektromobil bez kompromisů“.

Plně elektrický kompaktní hatchback, který dorazí do Spojeného království v září, bude při uvedení na trh nabízen ve třech specifikacích: MG4 EV SE Standard Range, SE Long Range a Trophy Long Range.

Základní model SE Standard Range má cenu od 25 995 GBP (31 545 $) a je vybaven 51 kWh baterií umožňující dojezd WLTP 350 kilometrů. Standardní výbava zahrnuje pokročilý asistenční systém řidiče MG Pilot, 10,25palcovou obrazovku infotainmentu, 7palcový displej řidiče, konektivitu Apple CarPlay/Android Auto, automatické LED světlomety a zadní světla, zadní parkovací senzory, 17palcová litá kola, adaptivní tempomat ovládání, automatická klimatizace a konektivita aplikace MG iSmart.

Model MG4 SE Long Range s cenou od 28 495 GBP (34 545 USD) získává větší 64kWh balíček, který je schopen dojezdu 452 ​​kilometrů v kombinovaném cyklu WLTP. Ve srovnání s menší baterií se 64kWh nabíjí rychleji až 135 kW, což umožňuje nabíjení z 10 % na 80 % za pouhých 35 minut pomocí 150 kW DC rychlonabíječky.

SE Long Range také získává další standardní sadu ve srovnání se standardní řadou SE, včetně MG Active Grille Shutter System (AGS). Tato funkce reguluje proudění vzduchu podle požadavků vozidla a údajně zlepšuje aerodynamickou účinnost až o 30 % a může zvýšit dojezd EV až o 10 %.

MG4 EV Trophy bude nejvyšší dostupnou specifikací při uvedení na trh se základní cenou 31 495 GBP (38 170 $). Model s nejvyšším dojezdem má také větší baterii, ale nižší dojezd 434 kilometrů – pravděpodobně proto, že je to těžší auto.

Modely Trophy jsou vybaveny vylepšeným systémem MG Pilot, který přidává funkci detekce mrtvého úhlu (BSD), asistenta změny jízdního pruhu (LCA) a varování před přejezdem vzadu (RCTA). MG4 EV Trophy navíc dostane dvoubarevnou střechu, zadní ochranné sklo, dvojitý aerodynamický zadní spoiler, kožený interiér s elektrickým sedadlem řidiče, vyhřívaná přední sedadla a volant, Bluetooth klíč, satelitní navigaci, 360° kameru, bezdrátové nabíjení telefonu a vylepšený systém MG iSmart kompatibilní s živými službami.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here