Domů » Lexus RX 500h 2023

Lexus RX 500h 2023

Napsal admin

Lexus RX 500h rv:2023

RX 500h F SPORT Performance staví na více než 20 letech hybridní elektrické technologie a zkušeností a představuje nový hybridní elektrický systém pro značku Lexus s přední jednotkou, která integruje 2,4litrový turbomotor s vysokým točivým momentem a šestistupňovou automatickou převodovku. Měnič a elektromotor, se zadní jednotkou eAxle, která integruje vysoce výkonný elektromotor, invertor a redukční převodovku. Tato konfigurace umožňuje elektromotoru poskytovat nízký točivý moment, který pomáhá zajistit lepší výkon a rychlou akceleraci. Turbodmychadlem přeplňovaný motor produkuje vysoký točivý moment v celém rozsahu otáček a poskytuje silné zrychlení i při vyšších rychlostech.

Vlajková varianta, označená jako RX 500h, však poprvé spojuje 2,4 turbo s elektrickým hybridním asistenčním systémem. K dispozici je také speciální nová varianta RX 500h ‚F Sport Performance‘.

Úplné specifikace ještě nebyly načrtnuty, ale Lexus potvrdil, že RX 500h F Sport Performance vyvíjí kombinovaný výkon 270 kW a 550 Nm a uvádí, že zrychlení z 0 na 97 km/h zvládne za 5,9 sekundy. Netřeba dodávat, že přichází jako nejrychlejší RX všech dob. Varianta F Sport Performance přichází s dynamickým zadním pohonem, adaptivními tlumiči (AVS), šestipístkovými předními brzdami a zakázkovým exteriérovým paketem s 21palcovými litými koly.

You may also like

Zanechat komentář