Domů » Land Rover Range Rover 2022

Land Rover Range Rover 2022

Napsal admin

Land Rover Range Rover rv:2022

Co je nového pro rok 2022?
Zcela nový Range Rover pro rok 2022 – nezaměňovat s odcházejícím modelem, který je také modelem roku 2022 – je od základu přepracován s aktualizovaným stylem, novými technickými funkcemi a luxusními prvky. Luxusnější a vysoce přizpůsobitelná výbava SV se připojí k řadě pro modelový rok 2023. Range Rover odcházející generace, který je rovněž modelem 2022 a prozatím v prodeji, dozná pro rok 2022 několik změn. Naftové V-6 a plug-in-hybridní modely P400e byly z nové řady Range Rover ukončeny, přeplňovaný řadový šestiválec a přeplňovaný V-8 byly ponechány jako jediné možnosti hnacího ústrojí. Kupující nyní mohou přidat také robustnější systém ionizace vzduchu v kabině.

Doporučujeme zvolit model Autobiography střední třídy, který přidává několik vyhledávaných položek, které ocení kupující luxusu. Například Autobiography je standardně dodáván s 1600wattovým stereo systémem Meridian s reproduktory na opěrce hlavy a aktivním potlačením hluku. Nový Range Rover bude nabízen v karoserii s krátkým i dlouhým rozvorem. Doporučujeme zvolit druhou variantu, protože vytváří prostor pro třetí řadu sedadel a poskytuje velkorysejší nákladový prostor.

Motor, převodovka a výkon
Při uvedení na trh bude nový Range Rover k dispozici s trojicí pohonných jednotek, počínaje přeplňovaným řadovým šestiválcem se 48voltovým hybridním systémem s názvem P400, který vyvine výkon 395 koní.

To 4,4litrový motor V-8 s dvěma turbodmychadly o výkonu 523 k – Land Rover mu říká P530 – je ještě výkonnější a zvyšuje tažnou kapacitu Range Roveru na 8200 liber. Land Rover říká, že k nabídce pro rok 2023 se připojí plug-in hybrid s výkonem 434 k a nabídne až 77 kilometrů jízdy pouze na elektřinu Čistě elektrický model bude k dispozici od roku 2024. Jízda nového Range Roveru je patřičně jemná a díky nastavitelnému vzduchovému odpružení na režim Comfort se prakticky vznáší po silnici. Otočením voliče do dynamického režimu se věci trochu zpevní.

Úspora paliva a MPG v reálném světě
Základní P400 je dimenzován pro 18 mpg město a 26 mpg dálnice, zatímco P530 s V-8 si vysloužil odhady 16 mpg město a 21 mpg dálnice.

Interiér, pohodlí a zavazadlová prostor
Stejně jako u předchozích generací Range Roveru nabízí model nové generace přepychový interiér vyzdobený bohatou kůží a dřevem, ale kupující, kteří chtějí udržitelnější kabinu, se nyní mohou rozhodnout pro novou variantu bez kůže, která zahrnuje vlnu nebo ostatní textilie. Interiér může být uspořádán pro čtyři, pět nebo sedm sedadel v závislosti na konfiguraci a rozvoru. Třetí řada, dokonce i ve výbavách s dlouhým rozvorem, kde se nemusí vejít vysoké dospělé osoby, protože prostor pro hlavu je zde poněkud omezený. Menší jezdci a děti se budou cítit téměř stejně pohodlně jako ve druhé řadě. Volitelná motorizovaná přepážka pro nákladový prostor pomáhá zabránit tomu, aby se věci během cestování příliš pohybovaly, a dělené zadní výklopné dveře Range Roveru lze použít jako pohodlné sezení pro akce venku.

You may also like

Zanechat komentář