Domů » Honda Pilot Crash test 2023

Honda Pilot Crash test 2023

Napsal admin

Honda Pilot Crash test rv:2023

Toto nové SUV poskytuje vylepšené funkce pro asistenci a zásahy řidiče, aby byla vaše rodina v tomto třířadém SUV střední třídy bezpečnější. Zde je to, co vám nový Pilot nabízí v tomto rodinném SUV.

ACE znamená Advanced Compatibility Engineering a je součástí nové architektury Honda pro Pilota 2023. Tento systém nabízí novou strukturu optimalizovanou a integrovanou do rámu a pomocného rámu pilota, aby zlepšila ochranu cestujících.

Jednoduše řečeno, nová struktura tohoto třířadého SUV střední třídy chrání vaši rodinu a udržuje ji ve větším bezpečí než dříve. Tato nová struktura překonává hodnocení IIHS při bočním nárazu Crashworthiness Evaluation 2.0. Překročení této normy znamená, že Pilot by měl být na několik let jedním z nejbezpečnějších SUV v této třídě.

V každém SUV Honda Pilot 2023 je osm standardních airbagů. Přední airbag na straně spolujezdce je model nové generace, který využívá tříkomorový design se dvěma vnějšími komorami vyrobenými tak, aby držely hlavu spolujezdce a minimalizovaly rotaci.

Tato nová konstrukce airbagů by měla minimalizovat možnost vážného poranění hlavy a mozku cestujících vpředu.

Nová generace Pilot je bezpečnější než kdy předtím a u všech modelů je standardně dodávána se předními kolenními airbagy.

Toto nové třířadé SUV střední třídy je vybaveno vylepšenou sadou bezpečnostních a asistenčních technologií Honda Sensing. Jedním z nejdůležitějších vylepšení je přidání nové kamery s širším 90stupňovým zorným polem a širokoúhlým radarem, který nabízí 120stupňové zorné pole.

Tyto nové širokoúhlé kamery a radarové systémy umožňují funkcím Honda Sensing zabránit a vyhnout se většímu počtu kolizí než v předchozích generacích modelu Honda Pilot. Tyto nové položky také rozpoznávají objekty a čáry lépe než předchozí systémy.

Honda vylepšila informační systém o slepém úhlu tak, aby dosahoval 25 metrů radarového dosahu. To je užitečné, abyste zajistili, že neprovedete změny jízdního pruhu, když byste neměli, a vaše rodina tak bude na silnici bezpečnější.

You may also like

Zanechat komentář