Domů » Honda Breeze 2022

Honda Breeze 2022

Napsal admin

Honda Breeze rv:2022

Pokud se vám líbí Honda CR-V a hledáte něco podobného, ​​pak je pro vás nová Honda Breeze 2022 tou správnou volbou. Bohužel je toto SUV dostupné pouze v Číně, kde je velmi populární. Dynamičtěji vyhlížející model obdrží v následujícím roce některé úpravy exteriéru jako stejný design palubní desky, jaký jsme viděli u nejnovějšího CR-V.

SUV Breeze také obsahuje technologie Honda Sensing a Honda Connect 2.0, přičemž funkce jako bezdrátové nabíjení a hands-free zadní výklopné dveře jsou k dispozici jako standard. Pokud by vám to nestačilo, černá edice nabízí mnoho zatemněných detailů exteriéru i interiéru.

Snad nejpatrnější změny oproti CR-V jsou patrné na předním obložení, které je více zvednuté než u modelu Vezel. Mezitím jsou přední světlomety i zadní světla LED ve tvaru písmene L a mají výrazně ostřejší design, než jaký jsme viděli u CR-V. K dispozici je také speciální paket Black Edition s černými 19palcovými litými koly, bočními zrcátky a dalšími detaily.
Modernější interiér

Uvnitř je Honda Breeze 2022 vybavena prostornou kabinou pro pět cestujících a stejným designem palubní desky jako CR-V. Navíc, jak jsme zmínili, Breeze je ve skutečnosti o něco delší než jeho sourozenec, což má za následek pohodlnější interiér.

Základní model obsahuje jednozónovou automatickou klimatizaci, zadní kameru, sedadlo řidiče s manuálním nastavením v 6 směrech, 5palcový barevný displej, audiosystém se 4 reproduktory/160 W a bezdrátové připojení Bluetooth. Stejně jako Honda CR-V je čínská verze dodávána s Honda Sensing a Honda Connect 2.0. Dvouzónová klimatizace, střešní okno, startování tlačítkem, vyhřívaná přední sedadla a rozsáhlejší audio/informační a zábavní systém se 7palcovým displejem s Apple CarPlay/Android Auto jsou standardem u horních výbav.

You may also like

Zanechat komentář