Ford Explorer 2023

0
380

Ford Explorer rv:2023

Ford Explorer 2023 právě oficiálně představil uživatelům v Číně 28. července s mnoha působivými vylepšeními uvnitř kabiny.
Na trhu s miliardami lidí je Ford Explorer 2023 distribuován se 3 verzemi: Trend, Titanium a ST-Line.

Ford Explorer 2023 má oproti staré verzi kratší rozvor o 12 mm a dosahuje 3 025 mm. Rozměry délka x šířka x výška jsou 5 063 x 2 004 x 1 778 mm.

Vylepšená verze Ford Explorer středního věku prošla mnoha změnami v exteriéru. Přední část vozu má větší mřížku chladiče navrženou ve tvaru „U“ namísto šestiúhelníku. V závislosti na verzi bude vůz dodáván s mřížkou chladiče s chromovanou nebo voštinovou vícebodovou síťovinou, lakovanou ve sportovní černé barvě.

Mřížka chladiče Ford Explorer 2023 nemá žádný okraj a je na hranách zaoblená. Sestava světlometů má také podobný zaoblený design a integruje dlouhý denní polohovací LED pás přes přední část vozu, těsně nad mřížkou chladiče. Dole jsou 2 vertikální výdechy vzduchu s integrovanými mlhovými světly.

Celková „fasáda“ Fordu Explorer 2023 je ještě výraznější s chromovaným lemem ve tvaru písmene L, který se táhne od objímky předních mlhových světlometů až po centrální vzduchovou dutinu, a falešným stříbrným spodním panelem pod předním nárazníkem.

Karoserie Fordu Explorer 2023 se oproti staré verzi příliš nezměnila. Verze Trend a Titanium budou vybaveny 5paprskovými dvoupaprskovými koly ve dvoubarevném barevném provedení. Verze ST-Line je mezitím vybavena 5paprskovými dvoupaprskovými koly ve tvaru květiny. Dodáváno s pneumatikami 275/45 R21.

Zadní část Ford Explorer 2023 má novou sestavu zadních světel LED ve tvaru „C“, která je uprostřed spojena chromovanou dlahou. Pozoruhodnými novými detaily jsou také velké braillské razítko „Explorer“ umístěné na logu Ford a 2 velké falešné sportovní výfuky.

Největší změna Fordu Explorer 2023 je v interiéru. Uživatelé budou ohromeni, jakmile vstoupí do kabiny, 4k centrální zábavní obrazovkou o velikosti až 27 palců, táhnoucí se přes palubní desku, po stranu sedadla řidiče a poblíž sloupku. A.

U sportovní verze ST-Line má Ford Explorer 2023 semišový a kožený interiér s kontrastním červeným prošíváním. Přední sedadla jsou plně vybavena vyhříváním, chlazením, masáží a elektrickým nastavením. Dokonce i poslední řada sedadel je vybavena funkcí elektrického sklápění.

Kromě toho je Ford Explorer 2023 vybaven také digitální palubní deskou s 12,3palcovou obrazovkou za volantem, informačním displejem HUD na volantu, tenčími centrálními ventilačními otvory a ovládacím panelem. vylepšený střed s novou hlavicí řadicí páky. Obsahuje hlasové příkazy AI, příkazy gest, rozpoznávání obličeje, bezdrátové nabíjení telefonu, panoramatické střešní okno a systém osvětlení interiéru.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here