Domů » Fiat Fastback 2023

Fiat Fastback 2023

Napsal admin

FIAT Fastback rv:2023

Po revoluci v segmentech, jako jsou pickupy, vytvořením sportovně-užitkového pickupu (SUP) a inovací osobních vozů na brazilském trhu, se FIAT chystá znovu změnit trh. Tentokrát se zcela novým Fiatem Fastback 2023, jeho prvním SUV Coupé. Jako nejdůležitější uvedení značky v posledních letech na brazilský trh spojuje Fastback to nejlepší z každého segmentu, jako je velký nákladový prostor, dostatek vnitřního prostoru, vysoká světlá výška, vyšší pozice řidiče a sportovní přeplňované motory.

„Tímto uvedením na trh znovu označíme kategorii,“ Herlander Zola, senior viceprezident FIAT v Jižní Americe. „Přinášíme nejlepší kombinaci designu, výkonu, zabezpečení a technologie na úrovni, kterou lze vidět pouze v prémiových segmentech. Fastback ukazuje směr naší budoucnosti. Zcela navržený v Brazílii a vyrobený v Betimu (MG) je tento model největším představitelem repozice společnosti FIAT na trhu a dosahuje nové úrovně ve vnímání hodnoty naší značky a našich produktů.“

Vše začalo konceptem Fiat Fastback Concept představeným na autosalonu v São Paulu v roce 2018, který byl celosvětově oceněn za svůj design, který přinesl dokonalou harmonii mezi designy SUV a kupé. S velkým ohlasem veřejnosti a médií se koncept rychle dostal zelenou pro výrobu a inspiroval vývoj produkčního modelu, od názvu až po výrazné boční linie karoserie.

Fastback, dostupný ve třech různých modelech (Audace, Impetus, nová limitovaná edice „Powered By Abarth“), přichází s rozsáhlým seznamem standardních položek. Každý Fastback obsahuje výbavu, jako jsou Advanced Steering Assistance Systems (ADAS), elektronická parkovací brzda, pádla řazení, 7palcový digitální panel a 10,1palcový dotykový displej Fiat Connect.

Limitovaná edice Powered By Abarth přináší exkluzivní vzhled a přeplňovaný řadový čtyřválec T270 o objemu 1,3 litru, který prokazuje větší výkon a točivý moment než jakákoli jiná nabídka v segmentu.

You may also like

Zanechat komentář