Domů » Fiat Abarth 500e 2023

Fiat Abarth 500e 2023

Napsal admin

Fiat Abarth 500e rv:2023

Nový Abarth 500e je vybaven výkonnou 42 kWh baterií spojenou s výkonným e-motorem, jehož výsledkem je 113,7 kW/155 k a kombinuje výkon Scorpionu s inovací v oblasti elektrické mobility. Ve skutečnosti dokáže dosáhnout rychlosti 100 km/h za pouhých sedm sekund. Může se pochlubit nejlepším zrychlením ve své třídě a přitom zajišťuje nulové emise.

Nový Abarth 500e je nakonec „vzrušující a rychlý“ právě v těch podmínkách, kde se můžete opravdu bavit. A tak se značce podařilo spojit své nadšence s lidmi, kteří nikdy předtím nezávodili. Ve skutečnosti má Nový Abarth 500e za cíl rozšířit cílový trh Abarth a přitom zůstat věrný svým kořenům a DNA.

Jízdní režimy
K dispozici jsou tři exkluzivní jízdní režimy, které se zaměřují na výkon – Turismo, Scorpion Street a Scorpion Track – dávají zákazníkům naprostou svobodu plně vylepšit sportovní nastavení a sílu jejich vozu Abarth v každé výzvě na silnici.

▪ Režim Turismo umožňuje plynulejší zrychlení a nižší výkon (maximální výkon 100 kW místo 113 kW, točivý moment 220 Nm místo 235 Nm) pro efektivní, ale vzrušující zážitek z jízdy
▪ Režim Scorpion Street nabízí špičkový výkon a zároveň maximalizuje regenerativní brzdění
▪ Navíc v režimech Turismo nebo Scorpion Street – díky funkci řízení jedním pedálem – vše, co potřebujete abyste zažili maximální výkon. Auto zpomalí pokaždé, když zvednete nohu, a rekuperuje kinetickou energii, která se pak přemění na elektřinu, aby se dobila baterie. Rychlejší a ještě sportovnější zážitek z jízdy!
▪ A konečně, režim Scorpion Track je určen pro ty, kteří hledají špičkový výkon

You may also like

Zanechat komentář