Nissan X-Trail 2023

0
48

Nissan X-Trail 2023 se má v australských showroomech objevit před koncem tohoto roku s více technologiemi, prostorem a výkonem než dříve – ale za mnohem vyšší ceny.

Nové SUV střední velikosti X-Trail, které je nabízeno ve čtyřech modelových stupních (ST, ST-L, Ti a Ti-L), které se dostane k dealerům Nissan Australia dva roky po uvedení na trh v USA, bude stát od 36 750 USD plus. -silniční náklady na automat ST o 4085 USD více než u varianty, kterou nahrazuje.

Kupující základní třídy ST a ST-L mají na výběr mezi pěti sedadly a pohonem předních kol nebo sedmi sedadly a pohonem všech kol. Vyšší specifikace Ti a Ti-L jsou nabízeny výhradně s pěti sedadly a pohonem všech kol.

Sedmimístné modely s pohonem všech kol stojí o 5515 až 6015 USD více než staré sedmimístné modely s pohonem předních kol, nebo o 5125 až 5615 USD více než předchozí generace pětimístných vozů s pohonem všech kol. X-Trail ztrácí svůj titul nejlevnějšího sedmimístného SUV v Austrálii ve prospěch LDV D90.

Na vrcholu této řady je nová luxusní vlajková loď Ti-L za 52 990 USD s vymoženostmi, jako jsou kožená sedadla napa a průhledový displej – ale cena je o 6 875 USD vyšší než u staré vlajkové lodi Ti. Nový Ti je nabízen v řadě 2023 za cenu od 49 990 USD plus silniční náklady, až 3 875 USD.

Všechny modely při uvedení na trh budou poháněny 2,5litrovým nepřeplňovaným čtyřválcovým zážehovým motorem sdíleným s jeho dvojčetem pod kůží, Mitsubishi Outlander, nabízející 135 kW a 245 Nm (o 9 kW/19 Nm více než u starého X-Trail 2,5 l mlýn).

Výkon posílá na přední nebo všechna kola prostřednictvím plynule měnitelné automatické převodovky (CVT), v závislosti na variantě. Tažná kapacita je dimenzována na dvě tuny, do 500 kg.

Standardní prvky základního modelu zahrnují 17palcová litá kola, LED světlomety, 8,0palcový dotykový displej s Apple CarPlay a Android Auto, 7palcový displej řidiče, bezklíčové nastupování a startování, látková sedadla, „uretan“ (tj. plastový) volant a zadní parkovací senzory.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here