Domů » Výroba Mercedes-Benz G-Class

Výroba Mercedes-Benz G-Class

Napsal admin

Výroba Mercedesu třídy G v Rakousku (Magna Steyr) Mercedes-Benz třídy G je ručně vyráběn v rakouském Grazu ve společnosti Magna Steyr Automobile Company, kde se vyrábí od představení třídy G v roce 1979. Výrobní proces začíná tím, že karoserie třídy G dorazí do Magna Steyr, poté specializovaný personál sestaví vozidlo, jeden díl a podsestavu.

Svařovací prostor, kožedělná dílna a generální montážní linka. Velká část karoserie třídy G je stále svařována ručně a část z 2 000 zaměstnanců pracujících ve vyhrazené továrně třídy G svařují karoserie. V Grazu se třída G montuje na vlastní výrobní lince. Na rozdíl od jiných závodů na montáž vozidel jsou Graz is Robots vzácní a téměř každý svar se provádí ručně. Máte dojem, že dělníci, kteří svařují buff G-Wagen dohromady, jsou řemeslníci, kteří jsou na svou práci náležitě hrdí. Závod není součástí sítě továren #Mercedes, ale místo toho ho provozuje Magna Steyr, kanadská firma, která také vyrábí některé Mini na zakázku na rozhodně modernější montážní lince. Magna vyrábí přibližně 100 vozů Mercedes-Benz třídy G denně ve dvou směnách pět dní v týdnu. Celkem se ročně vyrobí asi 25 000 G, včetně asi 5 000 pro armádu.

Mercedes G-ClassModely 63 a 65 AMG se ukázaly být extrémně populární, protože více než 60 % civilních modelů G se prodává jako AMG. Vrcholem závodu je zkušební dráha na místní hoře Graz, Schockl, která je celosvětově bezkonkurenční; jeden zkušební km na zkušební dráze odpovídá 50 km ve skutečném provozu.

You may also like

Zanechat komentář