Porsche Cayenne Coupe 2022

0
34

Porsche Cayenne Coupe rv:2022

Porsche nabízí kupé Cayenne s řadou různých pohonných jednotek. Konvenční benzinové motory zahrnují 340 hp přeplňovaný 3,0litrový V-6, 434 hp twin-turbo 2,9litrový V-6 a twin-turbo 4,0litrový V-8, který dává 453 poníků na modelu GTS a 541 v Turbu. Další dvě pohonné jednotky pocházejí z Cayenne E-Hybrid s hranatým hřbetem: jedna vyvine 455 koní a druhá chrlí 670.

Nové Turbo GT není tak silné jako Turbo E-Hybrid, ale je zaměřeno více na výkon se svými Twin-turbo V-8 o výkonu 631 koní, masivní brzdy, jedinečně vyladěné odpružení a různé lehké komponenty. Při našem testování zrychlil na 60 mil/h za pouhých 2,8 sekundy, což z něj dělá nejrychlejší SUV, jaké jsme kdy testovali.

GTS jezdí na standardních 21palcových ráfcích a nižším zavěšení než tři modely pod ním v sestavě. Turbo GT se vyznačuje nejnižší světlou výškou a standardními 22palcovými koly na nejlepivějších pneumatikách. Stejně jako Cayenne s hranatými zády je ovladatelnost kupé precizní a agilní a jízda, kterou poskytuje, je vyrovnaná. Když jsme poprvé vyzkoušeli kupé Cayenne, porovnávali jsme jeho ovladatelnost se sportovním sedanem. Milovníci řízení ocení jeho horlivou a sportovní povahu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here