Domů » Volkwagen Tayron X 2023

Volkwagen Tayron X 2023

Napsal admin

Volkwagen Tayron X rv:2023

Volkswagen poskytne prodejcům aut pohodlnou cross-kupé verzi 2023 Volkswagen Tayron X. V základní verzi je tento vůz přizpůsoben charakteristikám asijského automobilového trhu

Čína oceňuje design karoserie a vysokorychlostní vlastnosti loňského crossoveru, kterého se prodalo více než 180 tisíc kopií. Restyling musí přinést nové věci v karoserii cross-kupé na vyšší pozici ve spotřebitelském žebříčku.

V nejjasnější a nejdynamičtější čelní projekci přitahuje Volkswagen Tayron X 2023 pozornost:

Formát čelního skla;
Tvar vlny kukly padá do přední části kukly;
Přední xenonový optický blok nebo lichoběžníková konfigurace LED na horním konci;
Zdobené chromovým obvodem a logem značky s hrubým povlakem chladiče.
Sportovní a spíše agresivní zdobí spodní část přední části. V zorném poli: v kombinaci s bočními difuzory nasávání vzduchu, kudrnatým stříbrným lemováním, sadou mlhových světlometů a malým kovovým plastem.

Středový tunel zahrnuje technický sektor s pákami řazení a parkovací brzdy, rozšířeným seznamem funkčních a komfortních možností a měkkými loketními opěrkami a chladničkami.

Mezi elektronické přednosti salonu patří vylepšené vlastnosti multimediálního výstupu, doplňkové funkce asistenta a systém aktivní bezpečnosti. Složení a schopnosti palubního vybavení Volkswagen Tayron X 2023 jsou totožné s prémiovými analogy z evropské řady.

You may also like

Zanechat komentář