Domů » Volkswagen Golf R Performance 2022

Volkswagen Golf R Performance 2022

Napsal admin

Volkswagen Golf R Performance rv:2022

V roce 2002 uvedl VW na trh svůj nejsportovnější kompaktní model Golf R32. Jeho 3,2-litrový VR6 produkoval 241 koní a učinil R32 nejvýkonnějším Golfem VW, který byl dosud postaven.
V létě slaví sportovní golf dvacáté narozeniny. VW to využil jako příležitost a umístil na kola exkluzivní speciální model kompaktního sportovního vozu s příponou „20 let“. Dvoulitrový přeplňovaný čtyřválec byl znovu řešen a nyní poskytuje neuvěřitelných 333 koní. To znamená, že má o 13 koní více než běžný Golf R. Speciální Golf si můžete objednat od června a bude se vyrábět přibližně rok.

Díky výkonu 320 koní, sedmistupňovému DSG a pohonu všech kol sprintuje Golf R Variant o výkonu 1630 kilogramů na 100 km/h za 4,9 sekundy (o 0,2 sekundy pomaleji než pětidveřový) a dosahuje maximální rychlosti 250 km/h.

Motor a převodovka: První sériový Golf s maximální rychlostí až 270 km/h
Zdrojem pohonu je dvoulitrový přeplňovaný čtyřválcový motor EA888 ve fázi expanze Evo4. Jednou z nových funkcí je plně elektrický řídicí systém chladicí kapaliny: zkracuje fázi zahřívání a optimalizuje tak účinnost pohonu. Stejně jako u modelu Arteon R poskytuje motor 320 koní a točivý moment 420 Nm. V závislosti na stupni rozšíření je to o 10 až 20 koní a o 20 Nm více než předchůdce – a o deset koní více než bratr skupiny Audi S3. Vozidlo s pohonem všech kol sprintuje z 0 na 100 km / h s DSG za 4,7 sekundy. Balíček R-Performance, který stojí 2265 eur, je volitelný. Zvyšuje maximální rychlost z 250 na 270 km/h.

Optika: VW Golf R s titanovým výfukem od Akrapoviće
R-Front je dodáván se zástěrou podobnou Clubsportu a vlastní mřížkou s horizontálními lamelami. LED světlomety jsou propojeny světelným proužkem s modrým dekorativním pruhem a logem R. V profilu vynikají nové prahy a R-specifické ráfky. Základna je 18 palců, volitelně je k dispozici 19 palců. Zadní část zdobí centrální logo R, černý difuzor a čtyři koncovky výfuku klapky. Za příplatek je jako obvykle k dispozici výfuk s titanovou klapkou od společnosti Akrapovic. Díky tomu je Golf o sedm kilogramů lehčí a peněženka o 3975 eur lehčí. Pokud jste se rozhodli pro paket R-Performance, VW našroubuje větší zadní spoiler na víko zavazadlového prostoru. Jemnější R-insignie zahrnují lesklé černé akcenty a stříbrné kryty vnějších zpětných zrcátek.

You may also like

Zanechat komentář