Toyota Crown 2022

0
36

Toyota Crown rv:2022

Obrys vozidla
„Koruna“ budoucnosti od základu přepracovaná s vysoce kvalitním minimalistickým designem

Design exteriéru
Stylová silueta připomínající kupé je kombinována s vyvýšeným stylem, který zprostředkovává pocit síly, dosahuje plynulosti i dynamiky a vyjadřuje zcela novou formu vlajkového vozu pro novou éru.
Přední světlomety a koncová světla, propojené zleva doprava v jedné přímce, a boční pohled, který vyjadřuje sofistikovanost prostřednictvím povrchových variací, aniž by se spoléhal na charakterové linie, dohromady vytvářejí jednoduchý, ale rafinovaný a majestátní design.
Byly přijaty pneumatiky s velkým průměrem, které se rozcházejí s konvenční myšlenkou sedanu. Aplikací inovací na konstrukci karoserie s cílem vytvořit spodek karoserie, který se rozprostírá směrem k bokům karoserie, a pečlivým zkoumáním rovnováhy mezi karoserií a pneumatikami jsme vytvořili silný styl, který není ani sedan, ani SUV. se smyslem pro stabilitu reprezentujícím zvýšený sedan.

Barevné provedení
Pokud jde o barvy karoserie, nově vyvinuté „Precious Bronze“ a „Precious Ray“ a další charakteristické bytone barvy jsou sladěny tak, aby vyjadřovaly transformaci nové Crown. Celkem 12 barev karoserie a čtyři barevné kombinace interiéru nabízí širokou škálu variací.

Bezproblémové a důstojné řízení a pohodlná jízda se staly vlajkovou lodí Toyoty

2,4litrový Turbo Hybrid System
Hybridní systém, který kombinuje řadový čtyřválcový turbomotor, který produkuje silný točivý moment i při nízkých otáčkách, nejnovější elektrický pohon eAxle, který poskytuje vysoký hnací točivý moment, a nově vyvinutá bipolární nikl-vodíková baterie byla poprvé kombinována čas od Toyoty. Hybridní systém reaguje lineárně na sešlápnutí plynového pedálu tak, že řidič vytváří pocit z jízdy s pocitem pohodlné akcelerace.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here