Toyota Camry 2023

0
226

Toyota Camry rv:2023

Standardní výkon pro Camry pochází z 2,5litrového čtyřválcového motoru s výkonem přes 200 koní. Tento motor poháněl některé z nejspolehlivějších let Toyoty Camry – možná není vzrušující, ale je spolehlivý.

3,5litrový motor V6 o výkonu 301 koní je standardní součástí modelu Camry TRD 2023 a volitelný u úrovní výbavy XLE a XSE. Všechny motory jsou spárovány s osmistupňovou automatickou převodovkou Toyota Direct Shift.

Hybridní systém Toyota Hybrid System (THS II) nové Camry kombinuje standardní čtyřválcový motor Camry s duálními elektromotory pro celkový systémový výkon 208 koní.

Má Toyota Camry AWD? Pro rok 2023 bude tento sedan nadále nabízet pohon všech kol ve všech hlavních výbavách. Je to jeden z mála středně velkých ekonomických sedanů na trhu, který nabízí pohon všech kol, i když se zdá, že se to mění.

Nová Camry bude k dispozici ve své obvyklé řadě úrovní výbavy, včetně čerstvě aktualizované Camry Nightshade Edition. Nové modely budou zahrnovat:

2023 Camry LE a LE Hybrid
Camry XLE a XLE Hybrid
Nové Camry SE a SE Hybrid
Camry SE Nightshade a SE Hybrid Nightshade
Nové Camry XSE a XSE Hybrid
Toyota Camry Hybrid nabízí více dostupných variant a konfigurací než mnoho jejích konkurentů. Pro každého je k dispozici ekologický hybridní Camry Hybrid.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here