Domů » Mercedes-Benz C43 AMG 2023

Mercedes-Benz C43 AMG 2023

Napsal admin

Mercedes-Benz C43 AMG rv:2023

Za každým šampionátem Formule 1 stojí řada inovací: velké i malé upgrady, které dávají nejlepším světovým závodníkům extra výhodu.
Ne všechny novinky jsou ale vyhrazeny jezdci formule 1. Inženýři AMG neustále hledají způsoby, jak do výkonných vozidel připravených na silniční provoz vnést vylepšení vyšlechtěná na tratích, přičemž projdou těžce vybojovanými lekcemi v oblasti výkonu, ovladatelnosti a efektivity. Nový Mercedes-AMG C 43 je nejnovější v této tradici: výkonný sedan s důmyslným novým motorem v jádru.

2,0litrový čtyřválcový motor AMG, ručně vyrobený podle filozofie AMG „jeden muž, jeden motor“, je místem, kde se digitální technologie s přesností na milisekundu snoubí se starými znalostmi a řemeslem. Jde o první sériově vyráběný motor na světě s elektrickým turbodmychadlem na výfukové plyny – technologie přímo přizpůsobená týmu Mercedes-AMG Petronas F1. Turbodmychadlo poháněné palubním 48voltovým elektrickým systémem zvyšuje výkon vozidla a vytváří spontánnější odezvu ve všech fázích zrychlení.
Nový motor je jednoduše jedním prvkem v holistickém přístupu k výkonu. Jeho značný výkon je dokonale přenášen 9stupňovou převodovkou AMG SPEEDSHIFT® MCT. Pohon všech kol AMG Performance 4MATIC se zadním rozdělováním točivého momentu zajišťuje jistou ovladatelnost Prohlášení[5].

Podvozek AMG RIDE CONTROL se systémem adaptivního tlumení poskytuje sportovnost s nejvyšším komfortem. A standardní řízení zadní nápravy přidává dalších 2,5 stupně stability a přesnosti.
C 43 uvnitř i vně vykazuje designové prvky, které signalizují jeho rodokmen AMG, od masky chladiče přes otvory pro přívod vzduchu až po černé čalounění s kontrastním červeným prošíváním. Jako vždy forma není nikdy daleko od funkčnosti: Například volant AMG Performance umožňuje rychlé procházení jízdními programy, stejně jako celá kabina, od sportovních pedálů AMG přes osvětlené prahy dveří až po elektronické displeje, je navržena tak, aby poskytovala lepší kontrolu nad každou vzrušující jízdu.

You may also like

Zanechat komentář