Domů » Honda CR-V 2021

Honda CR-V 2021

Napsal admin

Honda CR-V rv:2021

2021 Honda CR-V (interiér, exteriér a pohon) – Honda CR-V 2021 | Honda CRV AWD HYBRID TOURING (dosud nejsilnější, kultivovanější a nejúčinnější CR-V)

  • Nejprodávanější CUV v Americe za posledních 22 let získává inovativní dvoumotorovou hybridní technologii společnosti Honda
  • Standardní Honda Sensing® a AWD v reálném čase
  • Vylepšený výkon baterie rozšiřuje rozsah provozu pouze na elektřinu (režim EV)

Honda CR-V Hybrid 2021 začíná přicházet k prodejcům 1. března jako dosud nejvýkonnější a nejúčinnější CR-V s hodnocením spotřeby paliva EPA 40 mpg, lepším off-line zrychlením a vylepšením nejnovějšího modelu Honda generace dvoumotorové hybridní technologie se zlepšeným plně elektrickým provozním dosahem. Nový model CR-V Hybrid se standardně dodává s AWD v reálném čase se systémem Intelligent Control System ™ a maloobchodní cenou doporučenou výrobcem od 27 750 $ (bez poplatků za místo určení a manipulaci).

Pohon všech kol v reálném čase s inteligentním řídicím systémem dává kupujícím dodatečnou jistotu jízdy za nepříznivého počasí. Stejně jako jeho protějšek pouze s benzínem,

CR-V Hybrid se standardně dodává také se sadou bezpečnostních a asistenčních technologií Honda Sensing®, automatickou klimatizací a automatickými dálkovými světly. CR-V Hybrid přichází také s dalšími standardními funkcemi, mezi které patří LED světlomety, Smart Entry a Pushbutton Start a kryt nákladu.

You may also like

Zanechat komentář