Honda Accord Sport Hybrid 2022

0
112

Honda Accord Sport Hybrid rv:2022

Accord je jedním z nejznámějších jmenovek mezi rodinnými sedany střední velikosti, jeden s úspornou edicí Hybrid. Mezi největší konkurenční vozy patří Hyundai Sonata, Nissan Altima a Toyota Camry.

Accord se v podstatě beze změny letos vrací s novým remixem Sport Hybrid s 19palcovými koly, LED světlomety, vyhřívanými předními sedadly a zvukovým systémem s 8 reproduktory.

Se svým elegantním profilem a prostornou kabinou se Accord 2022 řadí mezi naše oblíbené rodinné sedany. Uznáváme, že na vzhledu záleží: Je pěkný zvenku i zevnitř, s vyváženým smyslem pro styl, který neponechává žádný detail nezvládnutý.

Rovnováha také popisuje její výkon. Standardní 1,5litrový turbo-4 o výkonu 192 k přenáší svůj výkon na přední kola přes převodovku CVT pro hladkou, ne-li přehnaně energickou akceleraci. Dokonce i 2,0litrový turbo-4 o výkonu 252 k na seznamu možností krotí všechny drsné hrany, které by mohl mít, s hladce řadící 10stupňovou automatickou převodovkou; Hybridy dosáhly sladkého bodu mezi výkonem a účinností s kombinovaným hodnocením EPA 48 mpg a čistým výkonem 212 k ze 4válcového motoru jako součást dvoumotorového hybridního systému s bateriemi zastrčenými pod podlahou.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here