Volkswagen Taigo 2021

0
55

Volkswagen Taigo rv:2021

K dispozici jsou tři benzínové motory, dva tříválce (95 a 110 k) a jeden čtyřválec (150 k), které jsou řazeny buď prostřednictvím pěti nebo šestistupňové manuální převodovky nebo sedmistupňové dvouspojkové automatické převodovky. Hodnoty emisí a hospodárnosti jsou na danou třídu konkurenceschopné, ale bez hybridní nebo elektrické verze nejsou nijak výjimečné.

Taigo je pouze zážehové, s možností 1,0litrového přeplňovaného tříválce nebo 1,5litrového přeplňovaného čtyřválce. Můžete mít manuální nebo automatické převodovky, ale pohon předních kol je standardem a VW již vyloučil výkonovou variantu GTI nebo R.

Když už mluvíme o dotykovém ovládání, ovládání klimatizace Taigo se ovládá spíše dotykem než fyzickými knoflíky a tlačítky. Vypadá dobře, ale jeho použití na cestách je složité a je magnetem na otisky prstů. Úspěšnější jsou digitální číselníky namísto tradičních nástrojů. 10,25palcový systém u špičkových modelů je obzvláště ostrý a konfigurovatelný, zatímco menší 8,0palcový systém je rozmazanější a méně přizpůsobitelný.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here