Domů » Porsche Cayenne 2023

Porsche Cayenne 2023

Napsal admin

Porsche Cayenne facelift rv:2023

Porsche Cayenne se blíží důkladné modernizaci, aby se zařadilo mezi nově uvedené modely Porsche. Mezi očekávanými změnami patří řada aktualizací interiéru a motoru, přičemž poslední jmenovaný by měl následovat po nedávné aktualizaci Porsche Panamera. Trh s velkými a výkonnými SUV je nejen konkurenční, ale také rostoucí segment a mezi konkurenty patří Aston Martin DBX, Bentley Bentayga a Lamborghini Urus.

Očekává se, že aktualizace Porsche Cayenne a jeho sourozence Cayenne Coupe budou odhaleny koncem tohoto roku.

Stylové změny vpředu jsou patrné a přední část masky má nyní hranatý design a štíhlou sadu světlometů pro účelnější vzhled. Velké vstupy vzduchu na obou stranách předního nárazníku tvoří nový aerodynamický balíček, který se odráží v zadní části vozidla. Mezitím se zdá, že nejvýznamnější změnou na bocích obou modelů Cayenne jsou nové designy litých kol.

Na zádi obou vozidel lze spatřit zcela novou sadu LED světel, i když se Porsche pokusilo skrýt jakékoli detaily řadou obtisků a maskovacích krytů. Zřetelnější změnou u Cayenne je umístění zadní poznávací značky. Dříve – a na rozdíl od modelu Coupe – byl umístěn na víku zavazadlového prostoru; nyní se však přesunul do zadního nárazníku kvůli čistšímu designu, čímž se obě verze stylově přibližují.

Je téměř jisté, že hybridní pohonné jednotky montované do aktuální generace Panamery budou nabízeny v přepracovaném Cayenne. Zda bude následovat stejné aktualizace pro výkonnější modely Turbo, zatím není známo. Žádné oficiální výkony nebyly potvrzeny a totéž platí o cenách, i když očekáváme mírné zvýšení obou.

You may also like

Zanechat komentář