Domů » Kia Sportage 2022

Kia Sportage 2022

Napsal admin

Kia Sportage rv:2022

Motor, převodovka a výkon Výchozí pohonnou jednotkou Sportage je 2,5litrový čtyřválec o výkonu 187 k, který spolupracuje s osmistupňovou automatickou převodovkou. Hybridní varianta míchá přeplňovanou čtyřlitrovou 1,6litrovou čtyřku s jediným elektromotorem, který generuje dohromady 226 koní. Obě pohonné jednotky lze spárovat s pohonem předních nebo všech kol. K dispozici je také plug-in hybrid s pohonem všech kol, který sdílí svůj benzinový motor s běžným hybridem, ale přidává výkonnější elektromotor a větší baterii.

Během první testovací jízdy jsme otestovali základní čtyřválec i hybridní pohonnou jednotku a byli jsme s ní spokojenější než s tou první. Díky mimořádnému výkonu a nízkému tlaku elektromotoru je hybrid mnohem citlivější. Sportage jezdí na nové platformě s delším rozvorem a ve výsledku se zlepšil jízdní komfort.

Zavedení robustně vypadajících obložení, jako je X-Line, dodává kompaktnímu vozu terénní atmosféru, ale X-Pro má ve skutečnosti nějaké vybavení, které vám pomůže vypořádat se s drsnými věcmi. Jezdí na černých 17palcových ráfcích a terénních pneumatikách a nabízí výběr jízdních režimů.

You may also like

Zanechat komentář