Domů » Jaguar F-Pace 2022

Jaguar F-Pace 2022

Napsal admin

Jaguar F-Pace 2022 SVR 5.0 V8 kompresor rv:2022

F-Pace je nejvkusnější SUV, a tak splňuje přesně ta očekávání, která máte od Jaguaru. Celý Jaguar je také jeho linií od nádherné mřížky až po elegantní záď. Stylovější než konkurence kolem Audi Q5, BMW X3 nebo VW Touareg.

Stejně elegantní je délka 4,73 metru, což znamená, že rozměry typického Jaguaru F-Pace SVR jsou velkorysé. K tomu přispívá i velkorysá šířka dvou metrů. Nejpozději zvýšená poloha sedadel s lepším přehledem o provozu jasně ukazuje, že sedíte v SUV. Pěkný vedlejší efekt: Připevnění dětských sedaček je také příjemně snadné.

Elegance také vede k pohodlí v kufru. Sklopením děleného zadního sedadla v poměru 40:20:40 se rozprostírá téměř rovná ložná plocha o objemu až 1 731 litrů. Díky 75 centimetrů vysokému zatěžovacímu prahu se nemusíte ohýbat daleko. SVR s největší pravděpodobností dosáhne svých limitů díky užitečnému zatížení maximálně 480 kilogramů.

V každodenním životě je provoz Jaguaru znepokojující. Často to vyžaduje několik provozních kroků zbytečně. Funkce byly nešikovně umístěny v podnabídkách, tlačítka a tlačítka jsou umístěna na neznámých místech. Konektivita je intuitivnější a ještě lepší jsou moderní bezpečnostní asistenti.

Digitální kokpit je standardem ve variantách vyšší výbavy a zobrazuje mapový materiál přímo za volantem. F-Pace SVR se díky relativně tichému hluku v pozadí ukazuje jako příjemný obytný vůz. Po 500 kilometrech v řadě stále vystupujete z Jaguaru hluboce uvolněni. Na váze s pohotovostní hmotností 2 070 kg je úhledně zablokována.

To se odráží i ve vysoké spotřebě. Tovární specifikace pro kombinovanou spotřebu samotné sportovní varianty je 11,9 litru na 100 km.

MOTOR
5,0litrů
Srdcem modelu F‑PACE SVR je výkonný, kompresorem přeplňovaný motor V8 značky Jaguar o objemu 5,0 litrů.

NEJVYŠŠÍ VÝKON
550k
Výkon 550 k zaručuje úchvatný zážitek z jízdy pokaždé, když usednete za volant.

NEJVYŠŠÍ TOČIVÝ MOMENT
700Nm
Model F‑PACE SVR přináší vyšší točivý moment dosahující hodnoty až 700 Nm.

0–100 KM/H
4,0sekundy
Díky nejnovějším technologiím, včetně funkce Dynamic Launch, zvládne F-PACE SVR zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,0 sekundy.

You may also like

Zanechat komentář