Domů » Hyundai Palisade 2023

Hyundai Palisade 2023

Napsal admin

Hyundai Palisade rv:2023

Nový Hyundai PALISADE 2023 – Hi-Tech SUV Náhled Jízda a specifikace

Faceliftovaná řada velkých SUV Palisade, která byla odhalena v dubnu, získává nový vzhled, více technologií a vylepšenou bezpečnost – ale přenáší zážehové V6 a turbodieselové čtyřválcové motory Hyundai, nabízené ve dvou modelových stupních: Elite a Highlander.

Když byl Hyundai Palisade uveden na trh na konci roku 2020, měla cenu od 60 000 do 75 000 USD plus silniční náklady za stejnou řadu dvou modelů a dvou motorů – což znamená, že řada pro rok 2023 je o 4 900 až 5 900 USD dražší.

V čele aktualizací, které se shodují s růstem cen, je vylepšená bezpečnostní sada, která zahrnuje nové pokročilé bezpečnostní prvky a airbag mezi předními sedadly navržený tak, aby zabránil přednímu nárazu hlavy mezi cestujícími na předních sedadlech při silném bočním nárazu.

Bezpečnostní upgrady následují čtyřhvězdičkové hodnocení bezpečnosti vydané pro předfaceliftový Hyundai Palisade nezávislým bezpečnostním orgánem ANCAP na začátku června – jediné současné vozidlo s hodnocením ANCAP v segmentu neluxusních velkých SUV bez pěti hvězdiček.

ANCAP již dříve naznačila plány na „změny související s bezpečností zavedené do aktualizovaného modelu [Palisade] [k] posouzeny“ – ačkoliv kdy k tomu dojde, ještě není potvrzeno.

Kromě bezpečnosti byla posílena i obecná sada technických funkcí Palisade, přičemž 12,3palcový digitální přístrojový panel nabízený od uvedení na trh v USA je nyní dostupný v Austrálii – spolu se sadou služeb Hyundai Bluelink propojené auto.

Nová 12,3palcová dotyková obrazovka infotainmentu je pro model 2023 vybavena v celé řadě – od 10,25 palce –, zatímco mezi nové prvky patří digitální zpětné zrcátko, ventilace sedadel ve druhé řadě a výkonnější bezdrátová nabíječka telefonu.

Palisade pohání 217 kW/355 Nm 3,8litrový nepřeplňovaný benzínový V6 s pohonem předních kol nebo 147kW/440Nm 2,2litrové čtyřválcové turbodieselové motory s pohonem všech kol. Oba používají osmistupňové automatické převodovky.

You may also like

Zanechat komentář