Domů » Ford Tourneo Custom 2023

Ford Tourneo Custom 2023

Napsal admin

Ford Tourneo Custom rv:2023

V průběhu oznámení bylo sedm nových Elektromobily Ford také oznámil Ford E-Transit Custom (2023). Navzdory počátečním fotografiím není o plně elektrické dodávce v květnu 2022 mnoho známo. Design sleduje současnou linii domu a je téměř velkolepý pro dodávku orientovanou na užitek. To platí zejména pro nápadnou přední část s poutavým světelným podpisem LED a maskou chladiče definující styl.

Další prvek tváří v tvář E-Transit Custom: nabíjecí port pod pravým světlometem. Vrchol v sektoru užitkových vozidel, který by neměl být podceňován: Ford ProPower umožňuje využití palubní energie prostřednictvím 230V zásuvek ve vozidle, které jsou napájeny prostřednictvím generátoru – například pro chlazení nákladu nebo nabíjecího zařízení. Cílový dosah je 380 kilometrů. Jak rychle se však elektrický tranzit na wallboxech a nabíjecích stanicích dobíjí, zatím není známo. E-Transit, který lze již objednat, ale je výrazně větší, vydrží nabíjecí výkon až 115 kW na rychlé nabíječce.

Nová spodní konstrukce by mohla Fordu způsobit růst rozměrů ve srovnání se současným spalovacím motorem o několik centimetrů. Zvláště populární verze táborníku Nugget by těžila z většího těla. Důležité pro obchodníky: Tažná kapacita by neměla trpět elektrickým pohonem. Konkrétní rozměry a technické údaje by mohly následovat, stejně jako první fotografie interiéru a nákladového prostoru v září 2022. Zájemci potřebují ještě více trpělivosti, pokud jde o uvedení na trh: Výroba Fordu E-Transit Custom není naplánována na zahájení v Kocaeli v Turecku až do druhé poloviny roku 2023. Neočekáváme tedy uvedení na trh před koncem roku 2023.

You may also like

Zanechat komentář