Domů » Ford Tourneo Custom 2.0 TDCi 2024

Ford Tourneo Custom 2.0 TDCi 2024

Napsal admin

Průkopník mezi multifunkčními vozidly

Ford přichází s novinkou, která překračuje hranice očekávání v kategorii multifunkčních vozidel. Zcela nový Ford Tourneo Custom pro rok 2024 slibuje revoluci v pohodlí, výkonu a technologii. Se svými naftovými motory a verzemi s pohonem všech kol AWD, které se na trhu objeví již na začátku roku 2024, a s plánovanými elektrifikovanými pohony dostupnými později v roce, je Tourneo Custom připraven splnit potřeby každého – od rodin, přes skupiny přátel, až po podnikové klienty.

Více než jen vozidlo

Ford Tourneo Custom je navržen tak, aby byl váš společník na každý den, schopný se přizpůsobit jak vašim každodenním, tak mimořádným potřebám. Díky nové koncepci s naftovým motorem EcoBlue a budoucím plug-in hybridním a plně elektrickým pohonem E-Tourneo Custom přináší Ford vozidlo, které je připraveno na budoucnost mobility.

Flexibilita a pohodlí

Zcela nový Tourneo Custom nabízí flexibilně řešená sedadla pro až devět cestujících, což z něj činí ideální volbu pro velké rodiny nebo skupiny. Připojení k síti 5G prostřednictvím online služeb Ford Pro™ zaručuje, že zůstanete v kontaktu, ať už jste kdekoli. Vozidlo je vybaveno prémiovými prvky, které zajišťují, že se ve svém Fordu Tourneo Custom budete cítit jako doma, bez ohledu na to, kam vás cesta zavede.

Všestrannost ve své nejčistší podobě

Ford Tourneo Custom je skutečně všestranné vozidlo, připravené splnit široké spektrum vašich potřeb. Ať už se chystáte na dlouhou cestu s rodinou, na dobrodružný výlet s přáteli nebo potřebujete spolehlivé vozidlo pro vaše podnikání, Tourneo Custom je pro vás tou správnou volbou.

Technické parametry a výbava

Ford Tourneo Custom pro rok 2024 je vybaven řadou moderních technologií a výbavy, které zvyšují komfort jízdy, bezpečnost a celkovou uživatelskou přívětivost vozidla. Zde jsou některé klíčové prvky:

  • Naftový motor EcoBlue a budoucí plug-in hybridní a plně elektrické verze
  • Flexibilní konfigurace sedadel pro až devět osob
  • Připojení k síti 5G prostřednictvím online služeb Ford Pro™
  • Prémiová výbava interiéru a nejnovější technologie

Ceník

Podrobnosti o cenách jednotlivých verzí a motorizací budou zveřejněny společností Ford v blízké budoucnosti. Očekává se, že nabídka bude reflektovat širokou škálu potřeb a preferencí zákazníků, od základních modelů až po vysoce vybavené verze.

Závěr

Zcela nový Ford Tourneo Custom není jen dalším přírůstkem do rodiny Ford; je to odvážný krok do budoucnosti mobility. S jeho příchodem na trh v roce 2024 Ford znovu potvrzuje svou pozici lídra v inovaci a vývoji vozidel, která nejen splňují, ale předčí očekávání svých uživatelů. Pro více informací a aktualizací nezapomeňte sledovat www.auta365.cz, kde najdete nejnovější novinky a recenze vozidel Ford a mnoha dalších značek.

You may also like

Zanechat komentář