Výroba Mercedes‑Benz Actros 2022

0
35

Výroba Mercedes‑Benz Actros rv:2022

Výroba nákladních vozů Mercedes‑Benz Actros Edition 2, 2022 v Německu
Připravuje se prémiový Actros: Mercedes-Benz Trucks dokonce speciálně pro Edition 2 vyhradil montážní prostor.
Nad výrobní linkou visí jedna přístrojová deska za druhou. Zde v závodě Mercedes-Benz Wörth zaměstnanci výrobní linky přesně vědí, co kdy dělat. Krok za krokem procházejí vybavením v kokpitu pomocí seznamu. Další přístrojová deska vypadá viditelně jinak než ostatní – pro začátek je pokryta béžovým krytem. A to, co je pod ním, připomíná třídu S. Mercedes‑Benz Trucks jej pokryl černou kůží napa. Různé vnitřní části mají vzhled uhlíkových vláken. A už teď je jasné, že v nejbližších hodinách se na této výrobní lince zrodí speciální nákladní automobil.
Speciální model Actros Edition 2 je omezen na 400 kusů a má vše, co potřebuje k tomu, aby se v příštích letech stal vlajkovou lodí nákladních vozidel.

Zde se vše dělá ručně.
Řada kabin v sekci vnitřního vybavení kabiny poskytuje barevnou montážní linku. I v této fázi výroby vyniká především jedna z kabin. Mezi B a C sloupkem je viditelný speciální obtisk s tzv. „hvězdovým vzorem“.
Vše, co se na této montážní lince provádí, se provádí ručně. Pokud by tomu tak nebylo, nebylo by možné zvládnout obrovské množství možností vybavení a pracovních kroků. Například na Edition 2 se nyní montuje přístrojová deska v kůži napa. Je to pouze jeden z mnoha prvků v interiéru edice. Vůz bude vybaven takovými prvky, jako je vysoce kvalitní kožený volant, kožené kliky dveří s prošíváním a střešní poklop vybavený ambientním osvětlením.
Instalace veškerého vybavení do kabiny nákladního vozu trvá přibližně šest hodin. Poté se kabina – zde zobrazená s šedým lakem magno cerussite – namontuje na podvozek, kde sedí nad extrémně silným 12,8litrovým šestiválcem o výkonu 390 kW.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here