Výroba Lexus NX 2022

0
18

Výroba Lexus NX rv:2022

V roce 2018 společnost TMMC oznámila investici ve výši 1,4 miliardy CDN (včetně podpory finančních prostředků od federálních a provinčních vlád), přeměnu svých závodů na severu a západě na platformu společnosti Toyota New Global Architecture (TNGA), která umožňuje vyšší flexibilitu, další efektivitu výroby a špičkové produkty. Tato strategická investice umožnila společnosti TMMC přesunout svou výrobu tak, aby vyhovovala požadavkům rychle rostoucích trhů SUV a elektrifikovaných vozidel v Severní Americe, zpočátku prostřednictvím výroby předních modelů Toyota RAV4 a Toyota RAV4 Hybrid. Tato výrobní linka nyní přidává do mixu Lexus NX a Lexus NX Hybrid.

„Nejsme jen největším kanadským výrobcem automobilů, ale jsme také předním kanadským výrobcem elektrifikovaných vozidel,“ dodal Voss. „TMMC vyrábí špičková elektrifikovaná vozidla – včetně Toyota RAV4 Hybrid a Lexus RX Hybrid – již téměř deset let. Do našich kanadských výrobních závodů jsme dosud investovali přes devět miliard dolarů a již vyrábíme nejprodávanější hybridní SUV v Severní Americe a nejprodávanější luxusní hybridní SUV. Nyní přidáváme zcela nové Lexus NX a NX Hybrid – oba naprosto nabité nejnovějšími technologiemi – a jejich výroba znamenala významnou investici do TMMC.“

TMMC vyrábí vozidla v Kanadě již více než 30 let a v současnosti zaměstnává více než 8 500 členů týmu ve svých závodech v Cambridge a Woodstocku v Ontariu. Toyota, která se zavázala vyrábět vozidla v Kanadě, investovala od roku 1985 do svých kanadských operací více než 9,2 miliardy CDN a za tu dobu vyrobila více než devět milionů vozů.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here