Výroba BMW modelů X

0
26

Výroba BMW X.

BMW SUV VÝROBA Montáž výrobní linky v továrně. Uvnitř nejlepší tovární BMW na světě. Tiskárna, karosárna, montáž, svařovna o BMW X2, BMW iX3, BMW X4, BMW X5, BMW X7 a zcela novém elektrickém SUV BMW iX

Závod BMW Spartanburg
BMW Manufacturing zaměstnává 11 000 lidí v kampusu o rozloze sedm milionů čtverečních stop. Závod ve Spartanburgu je výrobcem BMW Group BMW X3, X3 M, X5, X5 M a X7 Sports Activity Vehicles a X4, X4 M, X6 a X6 M Sports Activity Coupe. S více než 25 lety výrobních zkušeností světové třídy jsou naši spolupracovníci hrdí na výrobu vozidel prémiové kvality. Zaměřujeme se na zákazníky, nejen vyrábíme bezpečná vozidla, ale jsme hrdí na to, že poskytujeme vzrušení z vlastnictví Ultimate Driving Machine.

Závod BMW Dingolfing
Závod BMW Group Dingolfing je jedním z 31 globálních výrobních závodů BMW Group. Ve velkém automobilovém závodě 02:40 přímo na dálnici A92 sjíždí každý den z montážních linek asi 1 500 vozů BMW 4, 5, 6, 7 a 8 a také nové plně elektrické BMW iX – připraveno k expedici. Zákazníkům po celém světě.

Závod BMW Regensburg
V našem závodě v Regensburgu se vyrábí devět různých modelů a také jejich varianty – všechny na jedné výrobní lince. Závod Regensburg, vybavený nejmodernější digitální automatizací, je jedním z našich nejmodernějších a nejflexibilnějších závodů na výrobu vozidel. V závodě v Regensburgu je Průmysl 4.0 více než jen heslo: V našem „InnoLabu“ jsou naši kolegové povzbuzováni, aby přinesli své kreativní nápady. Díky centru rychlého prototypování mohou být jejich návrhy okamžitě zpracovány a testovány pomocí procesů 3D tisku.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here