Volvo XC40 Recharge Twin 2022

0
38

Volvo XC40 Recharge Twin rv:2022

Společnost Volvo Cars zavádí řadu aktualizací pro celou svou modelovou řadu vozů, z nichž nejvýznamnější je osvěžení exteriéru plně elektrického XC40 Recharge. Společnost také odhaluje variantu jediného elektromotoru čistě elektrického C40 Recharge.

Nové varianty C40 a XC40, spolu se všemi ostatními novými modely Volvo Cars, budou k dispozici prostřednictvím aktualizovaného konceptu nabídky, který má usnadnit a zjednodušit proces online objednávání vozů Volvo. Zákazníci Volvo si nyní budou moci vybrat mezi různými úrovněmi výbavy a vybrat si možnosti, které nejlépe vyhovují jejich osobním potřebám. Nová struktura nabídky odráží ambice společnosti Volvo Cars zvýšit transparentnost cen a snížit složitost nabídky modelů tím, že se zaměří na atraktivní předem vybrané varianty.

Když společnost Volvo Cars poprvé představila model XC40 v roce 2017, byl svěžím, kreativním a výrazným přírůstkem do řady Volvo. O pět let později je oceňovanou stálicí v portfoliu společnosti a jedním ze stálých nejprodávanějších výrobců automobilů.

Aby designéři Volvo Cars posílili jeho špičkový design a moderní výraz, vylepšili nyní řadu XC40. Nový přední nárazník a bezrámová mřížka udržují plně elektrické XC40 Recharge vizuálně synchronizované s Volvem C40 Recharge, čímž jsou zarovnány dva vozy, které symbolizují cestu elektrifikace Volvo Cars.
Jednomotorový C40 Recharge přichází s 69 kWh baterií a předpokládaným dojezdem až 434 km na jedno nabití v rámci jízdního cyklu WLTP. Baterie se dokáže nabít z 10 na 80 procent kapacity přibližně za 32 minut pomocí systému rychlého nabíjení.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here