Volvo S60 R-design 2019

0
29

Volvo S60 R-design rv:2019

S60 T6 AWD R-Design nabízí vražednou kombinaci každodenních jízdních vlastností a zábavného charakteru jízdy (i když to není tak horké, jak se S60 může dostat). Vůz nabízí několik jízdních režimů, které vrcholí agresivitou s režimem Dynamic, ale i výchozí režim Comfort je ostřejší a poutavější k řízení než váš standardní kompaktní luxusní sedan.

K tomu, aby tento malý 2,0litrový čtyřválcový motor produkoval 316 koní a 296 liber-stop točivého momentu, se děje spousta technologií, z nichž v neposlední řadě je turbodmychadlo i kompresor pracující současně. Kompresor vykonává svou práci při nižších otáčkách, zatímco turbodmychadlo přebírá otáčky, aby zvýšilo výkon vyšší v rozsahu otáček. Krásně se kombinují a vytvářejí lineární výkonovou křivku, která popírá složitosti spojené s tím, aby se to všechno stalo.

Pokud jde o ovladatelnost, je S60 T6 AWD R-Design lehký na nohou a přilepený k zemi díky většímu nastavení kol a pneumatik a systému pohonu všech kol. Řízení je také přesné a těžké.

Přesto s tímto S60 vyladěným tak, aby byl sportovněji než průměrný, se stále cítí jako správné luxusní auto, protože zvuky zvenčí, pneumatiky a motor jsou stále dobře utlumené a hrbolaté silnice se daleko přes odpružení nedostanou k vašemu zadek. Pokud hledáte pořádný sportovní sedan, pak jsou možná tato opatření nechtěná, ale pro ty, kteří chtějí rovnoměrnou rovnováhu, S60 T6 AWD R-Design dokonale balancuje mezi těmito dvěma póly.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here