Volkswagen Taigo 2022

0
41

Volkswagen Taigo rv:2022

Je třeba připomenout, že Volkswagen Taigo 2022 sedí na platformě MQB A0 a ta s sebou nese pohon předních kol jako jedinou alternativu, absenci elektrické podpory v podobě lehké hybridizace (všechny verze mají označení C).

Nabídka je velmi jednoduchá, protože ji tvoří tři zážehové turbomotory TSI, dva tříválce 1,0 l s výkonem 95 a 110 k a čtyřválec 1,5 l s výkonem 150 k. Nejméně výkonný je spojen s pětistupňovou manuální převodovkou, která je v případě 110 koní šestistupňová. Tento mechanismus může být volitelně spojen s dvouspojkovou automatickou převodovkou DSG se sedmi rychlostními stupni, která je standardem pro 150 k.

Pokud se podíváme dovnitř, jak už to u Volkswagenů bývá, vše je velmi na dosah ruky a rozmístění různých ovládacích prvků je velmi logické a ucelené. Přístrojové vybavení může být Digital Cockpit Pro, konfigurovatelné a s úhlopříčkou 10,2 palce (od 8,0 standardně), zatímco centrální obrazovka měří 8,0 nebo 9,2 palce.

Dvouzónová automatická klimatizace se zase místo klasických otočných tlačítek řídí dotykovými plochami. Pokud jde o materiály, na velké části palubní desky jsou tvrdé a na všech dveřích se objevují měkké plasty.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here