Volkswagen ID.Buzz 2023

0
11

Volkswagen ID BUZZ rv:2023

Volkswagen Osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy dostaly nové ID. Buzz a ID. Buzz Cargo jejich světová premiéra proběhla v Hamburku. S první evropskou řadou plně elektrických autobusů a transportérů poskytuje Volkswagen další řešení udržitelné mobility bez emisí CO2.

ID.Buzz přichází s nejnovějším ID. software a nastavuje nové standardy ve svém segmentu s nejnovějšími systémy a funkcemi pro bezpečnost, komfort a nabíjení.

Ralf Brandstätter, předseda představenstva Volkswagen Passenger Cars: „ID. Buzz je skutečnou ikonou pro elektrickou éru. Auto, jaké dokáže vyrobit pouze Volkswagen. V 50. letech 20. století představoval Volkswagen Bulli nový pocit automobilové svobody, nezávislosti a skvělých emocí. ID.Buzz tento životní styl přebírá a přenáší do naší doby: bez emisí, udržitelný, plně propojený a nyní připravený na další velkou kapitolu – autonomní řízení.

Carsten Intra, předseda představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy, dodává: „Obě verze ID. Buzz jsou průkopníky z hlediska jejich udržitelnosti: jejich výroba a přeprava má uhlíkově neutrální stopu. Používáme také recyklované syntetické materiály a interiér je zcela bez jakékoli pravé kůže.“ Pokračuje, „ID. Buzz bude také použit pro budoucí koncepty autonomní mobility, jako je ridepooling – e-shuttle služba dceřiné společnosti skupiny MOIA, kterou lze rezervovat prostřednictvím aplikace. Elektrický Bulli je tak také součástí budoucnosti vnitroměstské dopravy“.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here