Volkswagen ID.Buzz 2023

0
53

Volkswagen ID.Buzz rv:2023

Vzhledem k tomu, že elektrická vozidla se každým rokem stávají běžnějšími a má jen málo kapacitních možností EV pro rodiny, cílem Volkswagen ID.Buzz 2023 je oslovit převážně nevyužitý trh. Design ID.Buzz připomíná kultovní mikrobus typu 2 německé společnosti – nebo zkráceně VW Bus – který inspiroval retro design nové dodávky. Spolu s jedinečně nostalgickou vnější estetikou bude jeho prostorná kabina obsahovat flexibilní sedadla a tři řady. Plně elektrické pohonné ústrojí modelu ID.Buzz bude k dispozici v konfiguraci s pohonem zadních kol a pohonem všech kol a poskytne jízdní dosah, který se očekává kolem 419 kilometrů. Zapojený do DC rychlonabíječky VW říká, že dodávka bude schopna nabít baterii z 5 na 80 procent za 30 minut. Společnost také nakonec plánuje představit svou technologii plug-and-charge, která v podstatě eliminuje potřebu používat aplikaci nebo kartu k placení k odemknutí nabíječky.

EV motor a výkon
ID.Buzz bude jezdit na platformě Volkswagen Modular Electric Drive (MEB), která v současnosti podporuje firemní produkty, jako je crossover Audi e-tron a crossover VW ID.4. Zatímco Evropa dostane komerční i osobní verzi ID.Buzz, Amerika pouze osobní s dlouhým rozvorem. Základní model bude vybaven jediným elektromotorem umístěným vzadu, který poskytuje výkon 201 koní a točivý moment 229 liber-stop. K sestavě se nakonec připojí také dvoumotorová konfigurace s pohonem všech kol s výkonem přibližně 295 koní – podobně jako aktuální ID.4. .

Dojezd, nabíjení a výdrž baterie
Společnost VW zveřejnila několik podrobností o baterii ID.Buzz, konkrétně té, která bude použita na amerických modelech. Společnost pouze uvedla, že baterie bude větší než 77kWh sada, která pohání nadcházející evropský model. Očekáváme, že americký ID.Buzz bude mít na jedno nabití dojezd minimálně 419 kilometrů. VW tvrdí, že ti, kteří se zapojí do stejnosměrné rychlonabíječky, budou schopni nabít z 5 na 80 procent za pouhých 30 minut.

Interiér, pohodlí a nákladový prostor
Jedním z určujících detailů ID.Buzz je jeho prostorný a konfigurovatelný interiér. Na předních sedadlech jsou nastavitelné loketní opěrky a také stolky, které se vyklápí z opěradel pro cestující na zadních sedadlech. Mezi předními sedadly je také odnímatelná středová konzola. VW říká, že americká verze má standardně tři řady se sedadly pro sedm. Nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru může být namontována také v nákladovém prostoru, který nabízí 40 kubických stop úložného prostoru. Mezi výjimečné standardní funkce modelu ID.Buzz patří 10palcový digitální přístrojový panel, ale nejlepší možnosti zahrnují přizpůsobitelné okolní osvětlení a sadu masážních předních sedadel.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here