Toyota Yaris GR Sport 2023

0
62

Toyota Yaris GR Sport rv:2023

Toyota Yaris Cross GR Sport je novou variantou malého crossoveru, který je uveden na trh v Japonsku. Více než jen stylové vylepšení, společnost dává tomuto vozidlu tužší karoserii a přepracované zavěšení.

Yaris Cross GR Sport má extra vyztužení ve středu spodku a vzadu. Toyota říká, že to poskytuje lepší stabilitu řízení a menší naklánění karoserie.

Upravené odpružení snižuje světlou výšku o 0,39 palce (10 milimetrů). Společnost také ladí ladění pro pružiny, tlumiče a elektrický posilovač řízení. Yaris Cross GR Sport jezdí na 18palcových pneumatikách Falken FK510.

S hybridním hnacím ústrojím má Yaris Cross GR Sport vylepšený ovladač hnacího ústrojí, který poskytuje vylepšenou odezvu plynového pedálu.

Uvnitř má Yaris Cross GR Sport speciální přední sedadla, která jsou mixem materiálu Air Nubuck a syntetické kůže. Je tu tříramenný volant potažený kůží s logem GR. Přední část středové konzoly má tmavě šedý metalický lak. Hlavice řadící páky má kožený potah. Pedály mají hliníkové kryty.

GR Sport je k dispozici s dvojicí 1,5litrových tříválcových motorů. Jedna verze dělá 118 koní (88 kilowattů) a hybridní varianta tohoto mlýna má 90 koní (67 kW). Zatímco Yaris Cross je k dispozici s pohonem všech kol, tento model je dodáván pouze s uspořádáním předního pohonu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here