Toyota Venza 2022

0
63

Toyota Venza rv:2022

Nový redesign Toyoty Venza 2022 – Toyota představila Venza před několika lety. Ale první generace Venzy byla před pěti lety injekčně usmrcena. Nyní však Toyota oživuje Venzu. Model Toyota Venza 2022 bude uveden na americký trh.

Výkon motoru Toyota Venza 2022:
Mluvíme o hybridním motoru o objemu 2,5 litru s výkonem 220 koní. Kromě toho sám vývojář nevidí v této komunitě žádný rozpor od svých dvou crossoverů, protože SUV RAV4 je výchozím bodem a standardem, který většina ostatních zástupců SUV může srovnávat.

Toyota Venza 2022 infotainment a konektivita:
8,0palcový dotykový displej je u modelu Venza standardem a hrdě stojí na palubní desce SUV. Větší 12,3palcová obrazovka je volitelná u modelu XLE a standardní u modelu Limited. Bez ohledu na to, který displej si vyberete, Apple CarPlay, Android Auto a Amazon Alexa připojení jsou stejně standardní jako satelitní rádio SiriusXM. Upgrade na větší ze dvou obrazovek také otevře navigaci na palubní desce a přidá prémiový stereo systém s devíti reproduktory JBL.

Toyota Venza 2022 Bezpečnost:
Použili platformu TNGA-K k dosažení nejvyššího bezpečnostního hodnocení NHTSA. Byly však také podporovány obvyklým zařízením Toyota Safety Sense (TSS 2.0). Celá řada aktivních bezpečnostních systémů zahrnuje předkolizní systém se světly pro denní svícení, detekci chodců, denní detekci jízdních kol (PCS), dynamický radarový tempomat (DRCC) s plným rozsahem rychlostí. Dále asistent pro jízdu v jízdním pruhu s asistentem řízení (LDA w/SA), automatickými dálkovými světly (AHB), asistentem pro jízdu v jízdním pruhu (LTA) a asistentem silničního provozu (RSA).

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here