Toyota Venza 2022

0
24

Toyota Venza rv:2022

Všechny výbavy Venza jsou dodávány s řadou asistenčních prvků a funkcí aktivní bezpečnosti jako součást sady Toyota Safety Sense 2.0. Patří mezi ně adaptivní tempomat, asistent pro udržování v jízdním pruhu, hlídání mrtvého úhlu, upozornění na křížovou dopravu vzadu, automatická dálková světla a přední automatické nouzové brzdění. Na všech výbavách je také sdílený hybridní pohon AWD o výkonu 219 k, který dosahuje rychlosti 40/37 mpg město/dálnice. Pro všechny tyto vlastnosti.

Základní Venza má vnější prvky, jako jsou 18palcová litá kola, elektricky sklopná boční zrcátka a LED světlomety a zadní světla. I když viditelné koncovky výfuku u některých hybridů upadají v nemilost, Venza nosí duální chromované koncovky. Mezi praktické prvky výbavy patří tónovaná okna, elektricky ovládané zadní výklopné dveře, dotykové zamykání a odemykání na klikách dveří a osvětlení louže.

Uvnitř má Venza LE látkové čalounění sedadel; obě přední sedadla jsou vyhřívaná a u řidiče elektricky nastavitelná. Kůží potažený volant a řadicí páka, dvouzónová klimatizace, stropní LED osvětlení a jednodotykové spínače otevírání/spouštění oken jsou prvky interiéru, které sdílí s vyššími výbavami. Pokud jde o technologii, Venza LE má 8,0palcový dotykový displej infotainmentu, 4,2palcový sdružený displej, přední a zadní nabíjecí porty USB, podložku pro bezdrátové nabíjení a audiosystém se šesti reproduktory.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here