Toyota Sienna Hybrid 2023

0
547

Toyota Sienna Hybrid rv:2023

Toyota Sienna se prodává 25 let. Za tuto dobu prošla Sienna čtyřmi generacemi, s více než 2,2 miliony prodaných kusů. To je působivý počin, zvláště vezmeme-li v úvahu, že minivany jsou v posledních letech výrazně méně populární.

Na počest 25letého milníku nabídne Sienna 2023 model 25th Anniversary Edition s omezenou dostupností. Toyota vyrobí pouze 2 525 kusů edice Sienna 25th Anniversary Edition, což z ní dělá neobvykle exkluzivní model pro segment minivanů.

Sienna 25th Anniversary Edition vychází z výbavy XSE a má mnoho jedinečných funkcí. To zahrnuje:

Tmavá 20palcová dělená 5paprsková kola
Odvážnější přední a zadní nárazníky
Černě lakované střecha
Sportovně laděné odpružení
Stříbrné prošívání
Podlahové rohože „25th Anniversary“.
Černý kryt na klíčenku
Speciální odznak
Kupující edice Sienna 25th Anniversary Edition mají na výběr ze dvou barevných variant laku exteriéru: Celestial Silver a Wind Chill Pearl. Může být vybaven buď systémem pohonu předních nebo všech kol. Sienna 25th Anniversary Edition má navíc balíček XSE Plus. Mezi funkce v balíčku XSE Plus patří reproduktorový systém JBL, bezdrátové nabíjení, navigační systém, 1500-wattový měnič a střešní ližiny.

Sienna 2023 je exkluzivní hybridní model. Hybridní hnací ústrojí, které kombinuje 2,5litrový čtyřválcový motor se dvěma elektromotory, generuje celkový systémový výkon 245 koní. Sienna také nabízí systém pohonu všech kol zlepšující trakci, který k zadním kolům přidává třetí elektromotor.

Největší výhodou hybridního pohonného ústrojí Sienny je účinnost. Odhadovaná spotřeba paliva je až 36 mpg město/36 dálnice.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here