Toyota RAV4 Woodland Edition 2023

0
229

Toyota RAV4 Woodland Edition rv:2023

S novou edicí Woodland 2023 posouvá Toyota RAV4 Hybrid na zcela novou úroveň dobrodružství. RAV4 Hybrid Woodland Edition je první hybridní terénní speciální edice SUV značky a přichází se vším, co budete potřebovat pro venkovní dobrodružství.

RAV4 Hybrid Woodland Edition, která bude k dispozici u prodejců letos na podzim, také ukazuje naši podporu charitativní věci. Toyota ráda přispěje částkou 500 000 USD do National Environmental Education Foundation (NEEF) na zlepšení dostupnosti v těchto cenných lokalitách, aby pomohla místním komunitám a učinila naše veřejné pozemky dostupnějšími a příjemnějšími pro Američany všech schopností. Toyota a NEEF budou mít dopad, který přesahuje hranice chodníků, prostřednictvím místních projektů, vzdělávacích programů a opatření ke zlepšení dostupnosti.

Hlavní přednosti:

  • Vybaven vším potřebným pro další venkovní dobrodružství
  • Mezi vlastnosti patří odpružení vyladěné TRD, kola v bronzové barvě s terénními pneumatikami, příčné tyče střešního nosiče
  • Toyota věnuje NEEF 500 000 $ na podporu komunit a zvýšení dostupnosti veřejných pozemků.

Nová edice RAV4 Hybrid Woodland Edition, která se dodává v barvách exteriéru Midnight Black Metallic, Cavalry Blue a Ice Cap, má drsný vzhled a prémiový styl interiéru, stejně jako přizpůsobivé prvky, kterými je pátá generace RAV4 známá. RAV4 Hybrid Woodland Edition je vybavena odpružením vyladěným podle TRD, které zlepšuje ovladatelnost těla a izolaci malých nerovností, což pomáhá vyhladit drsné metropolitní ulice a stezky. Nárazové dorazy a vinuté pružiny jsou optimalizovány pro použití v terénu a zdvih kol ve směru stlačení je maximalizován. Součástí dvoutrubkových tlumičů jsou vnitřní odskokové pružiny pro optimální kontrolu náklonu a inovativní ventilování, které napomáhá kontrole těla při velkých nerovnostech a poklesech.

RAV4 Hybrid Woodland Edition se standardně dodává s pneumatikami Falken WILDPEAK AT pro optimální jízdu v terénu, zvýšenými černými příčnými tyčemi střešního nosiče pro naložení řady zásob pro víkendové kempování a 120V měničem pro napájení řady kompatibilních domácích potřeb. na krátký jednodenní výlet nebo přes noc kempování. Další základní vlastnosti, které stojí za zmínku, jsou:

  • Průtokově tvarovaná bronzová kola pro větší pevnost
  • Vlastní podlahové a nákladní rohože do každého počasí
  • Černé odznaky
  • Černé blatníky
  • Dvojitý černý chromovaný výfuk

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here